Beschrijving
Seiko 5 Automatic ‘Arabisch Geel Wijzerplaat’ – Gepersonaliseerd horloge.
De wijzerplaat, de wijzers, de achterkant van de kast en de armband zijn vervangingsonderdelen. Dit horloge bevat niet-originele personalisaties zonder toestemming van het merk. Dit kan de waarde van het horloge beïnvloeden en de fabrieksgaranties ongeldig maken. Het merk kan weigeren om onderhoud en reparaties uit te voeren op horloges die door niet-geautoriseerde horlogemakers zijn aangepast.
Beschrijving van het horloge
Singular Seiko 5 automático met een opvallende gele wijzerplaat met zwarte Arabische cijfers, een combinatie van hoog contrast en grote originaliteit. Het gedurfde en eigentijdse ontwerp geeft een levendige uitstraling aan een klassieker uit de Japanse horlogerie.
De Arabische cijfers en de zilverkleurige wijzers met luminescerende inslagen garanderen een uitstekende leesbaarheid. De dubbele kalender (dag en datum) bij drie uur, met tekst in het Engels en Arabisch, voegt een exotisch en functioneel tintje toe.
In het interieur herbergt het horloge het automatische Seiko calibre 7009 met 17 juwelen, een bewezen betrouwbare machine die veel modellen uit de Seiko 5-serie uitrust.
De roestvrijstalen kast behoudt de klassieke lijnen van het originele model en wordt vergezeld door een metalen armband in Seiko Japan-stijl (vervangingsband), die het geheel compleet maakt met een evenwichtige stijl tussen vintage en modern.
Belangrijkste kenmerken
Merk: Seiko
Model: 5 Automatic 'Arabic Yellow Dial' (gepersonaliseerd)
Referentie: 7009-8210
Beweging: Automatisch (mechanisch)
Calibre: Seiko 7009 – 17 juwelen
Functies: Uren, minuten, seconden, dag en datum (Engels/Arabisch)
Oorsprong: Japan
Roestvrijstalen kast
Diameter: 36,6 mm (zonder kroon)
Cristal: Hardlex (verharde mineraal)
Sfeer: Geel met zwarte Arabische cijfers.
Achterkant: roestvrijstalen – vervangingsonderdeel
Armband: roestvrij staal type Seiko Japan – vervangingsband
Waterbestendigheid: Niet getest
Staat: Zeer goede esthetische staat – geen originele personalisatie
Werking: Correct, houdt de tijd en de datum bij.
Accessoires: Zonder originele doos of documentatie
Een gepersonaliseerde Seiko 5 automatische met een gele wijzerplaat en Arabische cijfers, die de betrouwbaarheid van Japan combineert met een gedurfde en multiculturele stijl, ideaal voor verzamelaars die op zoek zijn naar unieke stukken met karakter.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
29x bekeken
1x bewaard
Sinds 6 dec '25
Advertentienummer: a1520749272
Populaire zoektermen
pontiac horlogesoude horlogesHorloges | Antiekzentra horlogesmarti horlogeskienzle horlogesseiko lord maticseiko tv horlogeseiko 17 jewelspontiac horlogestitus horlogesruhla horlogesbaume en mercier horlogespontiac antieke horlogesvakantiehuis friesland zonneheuvel oudemirdumferrari 365 gt4 in Auto's | Folders en Tijdschriftencatherine cookson boeken in Romanspeugeot j5 in Auto'sharley davidson evo 1340 in Motoren | Harley-Davidsonzara rok groen in Rokkenkamp in Haardhoutpokemon 1995 boek in Verzamelkaartspellen | Pokémonhetty in Geschiedenis | Stad en Regiomotortunnel in Vrachtwagen-onderdelen