Beschrijving
Kavel beschrijving
HISTORY OF THE MODEL:
- Horloge is uit de jaren 70, en draagt het savoir-faire van vintage horloges. Roger Dubuis zelf werkte in die jaren voor Longines, en hij heeft zichzelf opgericht en ontwikkeld als een van de grootste horlogemakers in de geschiedenis rond de jaren 80.
Dit stuk is het "sympathie" model, dat door mr. Roger Dubuis zelf is geïnspireerd op de geprezen en beroemde huidige sympathie-modellen die de afgelopen jaren op de markt zijn verschenen. In de jaren 70 ontwikkelde Longines een andere serie van "sympathie modellen" zoals deze.
Met deze uitvoering heb ik niet veel voorbeelden op de markt gezien, met het model met geelgouden kast en blauwe wijzerplaat met een prachtige patina en prachtige gouden stalen wijzers.
0. ALGEMENE INFORMATIE:
dit is een extreem zeldzaam stuk uit onze collectie.
- alle foto’s zijn door ons gemaakt als verzamelaars
- Veel referenties hier
*Wij zijn een groep verzamelaars die gek zijn op horloges, met een verzamelaar aankoopbenadering.
- Een Boutique-horlogebedrijf, dat zich richt op - zeldzaam - uniek - en anders horloges.
- niet de typische horloge- resell-er.
- we verzenden wereldwijd
Details:
- Beweging: Handopwinding.
- Referentie: L846. 5094, voor zover ik weet.
- Kastmateriaal: Vergulde kast
- Armband: alligator armband + band naar keuze.
- Kastafmetingen: 30-32 mm
- Complicaties: kleine seconde tijd
- Dial: prachtige patina wit-beige met gouden cijfers
- Opwindkroon: Uit trekken
- Waterbestendigheid: niet getest. niet aanbevolen.
Horloge verkeert in uitstekende staat, rekening houdend met zijn leeftijd. enkele krassen op de kast zoals weergegeven.
*Veiling omvat:
- Horloge
- doos, originele Longines
- zwarte band algemeen.
- Niet originele gesp.
Conditie:
* horloge is niet gepolijst.
* horloge is getest en werkt naar behoren.
* Ik geloof dat de kleine seconden wijzer in het rood vervangen kan worden en de wijzerplaat eruitziet alsof deze is opnieuw gedamd.
CONDITIERAPPORT: subjectief voor mij als verzamelaar:
Horloge heeft minimale krassen op de kast, wijzerplaat, glas, bezel, vanwege vintage aard. niets om je zorgen over te maken, echter is het een vintage horloge van meer dan 50 jaar en we raken niets aan tenzij nodig. kast is wat vervaagd, enz.
glas in goede staat 8 van 10
Kast 9,5/10
Bezel 9,5/10
Band/armband lichte krassen 9,5/10 mint nieuwe armband.
Wijzerplaat in goede staat 8,5/10
Spanner/ gesp lichte krassen 9,5/10.
......................................¬.......................................¬.¬...............................
*Wij zijn horlogeverzamelaars van harte, en gepassioneerde curatoren
*Wij bieden zeldzame, verschillende en unieke horloges
*Wij zorgen voor het horloge, alsof het voor ons was.
*1 jaar garantie.
*Wij verzenden onze horloges vanuit Madrid, Spanje.
.......................................¬.......................................¬.¬...............................
BELANGRIJKE INFORMATIE:
* lees de beschrijving aandachtig.
* Horloge wordt verkocht volgens de wetten en voorschriften van de Europese Unie.
* garantie geldt alleen als het horloge niet met winder wordt gebruikt of geopend.
* wij kunnen het niet dekken als het horloge niet door ons is behandeld.
* wij raden horlogewinders niet aan, ze kunnen het horloge magnetiseren
* Koper moet belasting betalen als men buiten de Europese Unie koopt.
- Als het Kanariese eilanden zijn, gelden ook belastingen.
* Foto’s maken deel uit van de beschrijving, kijk alstublieft goed."}
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga snel naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
Website
bied nu mee op dit item...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
30x bekeken
1x bewaard
Sinds 22 mei '26
Advertentienummer: a1526317276
Populaire zoektermen
pontiac horlogesoude horlogesHorloges | Antiekzentra horlogesmarti horlogeskienzle horlogespontiac horlogestitus horlogesruhla horlogesbaume en mercier horlogespontiac antieke horlogeshorloge antiek damesmarti horlogeshorloges gigandette huur in wenum wiesel in Tuinmannen en Stratenmakersformule 1 lamp in Automerken, Motoren en Formule 1sandblaster in Overige Hobby en Vrije tijdluier* -trolley in Kinderkamer | Commodes en Kastentekentafel a2 in Tekentafels235 45 r19 in Banden en Velgencocktail rietjes in Keuken | Bestekrenault 4 camper in Camperscasa de papel escape in Gezelschapsspellen | Kaartspellenlaser gebruikt in Zeilen en Zeiltoebehoren