Rolex - Submariner Date - 126610LN - Heren - 2025€ 16.000,00
Omega - Seamaster - Zonder Minimumprijs - LL 1960106 - Heren
€ 326,00
70sinds 30 apr. '25, 14:37
Beschrijving
Vintage Omega Seamaster Quartz polshorloge uit 1977:
Beweging: kaliber: quartz Omega 1342, zeven juwelen
Serienummer van de beweging: 40325522
Land van herkomst: Zwitserland
Wijzer: zilver, origineel, aangebrachte onyx-stok wijzers, vergoldede wijzers
Kroon: het uur wordt ingesteld door de kroon eruit te trekken, de minuten door de knop op de kroon in te drukken en vast te houden.
Kristal: saffier
Armband type: bruin, niet Omega, met originele Omega gesp
Bandlengte: 20 cm inclusief horloge
Bijzonderheden: centrale secondewijzer, datum
VOORWAARDE:
Zilveren wijzerplaat met aangebrachte gouden uuraanduidingen en gouden wijzers is in ORIGINELE staat.
Gouden behuizing met stalen gesigneerde Seamaster-achterdeksel verkeert in zeer goede staat.
Binnenkant kastdeksel bevat Omega-handtekeningen en referentienummer.
Hoge kwaliteit Omega SWISS-uurwerk verkeert in zeer goede technische staat. houdt de tijd goed bij.
Diameter zonder kroon: 36 mm
Diameter met kroon: 38 mm
Nok tot nok breedte (lengte): 42 mm
Dikte: 10 mm
Bandbreedte: 18 mm
Verzending met tracking en verzekering 30 EUR (Europese Unie) 50 EUR (Wereldwijd)
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513222486
Populaire zoektermen
omega seamaster cosmictw steel horloge in Horloges | Herenjaguar horloge in Horloges | Herenlamborghini horloge in Horloges | Hereniwc heren horlogeswatch omega mercuryomega x swatch moonomega moonwatch swatchjaques richal horlogesvintage horloges rotterdamheren geurentondeuse herenprada herenpruik herenbardani villanova 320mannen komen van marsplaymobil otterrosenthal servies studio liniewitte tuintafel in Tuinsets en Loungesetsanne van der meidenlamp ede in Huis en Inrichting1914 in Atlassen en Landkaartenvintage jaren 20 in Kleding, Damesesprit jurk in Jurken