Rolex - Sky-Dweller - 336934 - Heren - 2025€ 29.000,00
Orient - Bambino Day/date Automatic - Zonder Minimumprijs -
€ 150,00
30sinds 3 mei. '25, 13:07
Beschrijving
Een prachtig en kwalitatief horloge van Orient, referentienummer RA-AK0702Y uit de Bambino serie. Het horloge wordt aangedreven door een automatisch uurwerk, welke zichtbaar is aan de achterzijde van het horloge. Het horloge is tevens voorzien van een datumweergave bij de 3 uur positie, een dagweergave bij de 10 uur positie en een 24 uurs weergave bij de 5 uur positie. Het horloge is goed leesbaar door de cremekleurige wijzerplaat en gekleurde accenten.
Nieuw en ongedragen!
Wordt geleverd incl. getoonde toebehoren en blanco documenten.
Uurwerk: Automatic
materiaal kast: staal
diameter: ca. 40mm excl. kroon.
dikte: 13mm
lengte band: ca. 21 cm. incl. horloge.
Leeftijd: 2024
Wordt verzekerd verstuurd.
Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513393779
Populaire zoektermen
tw steel horloge in Horloges | Herenjaguar horloge in Horloges | Herenlamborghini horloge in Horloges | Herenjaques richal horlogesvintage horloges rotterdamiwc heren horlogeburberry in Horloges | Dameshorloge opwinder in Horloges | Antiekheren geurentondeuse herenprada herenpruik herenlouis vuiton tas herenrolex day datenoten planken in Hout en Plankenac ryan playon hdrotterdam in Hanglampencaravan bladelindia in Aziëali schilderij in Antiek en Kunstempire vaas in Antiek en Kunstamerikaans in Militaria & Tweede Wereldoorlogboomerang kaarten in Verzamelenhoekmeter in Gereedschap en Instrumenten