Breil - Orologio da taschino Ciondolo Pendente Nuovo NOS

€ 4,00
40sinds 6 mei. '25, 13:02
Deel via
of

Beschrijving



Prachtig zakhorloge! Nieuw NOS met markering "Breil - Swiss made". Zakhorloge en/of hangertje, uit de jaren 70-80. Nieuwe winkelvoorraad.
Cassa (Heeft een kleine zichtbare kras op het glas die zichtbaar is wanneer je het horloge zijwaarts kantelt, maar bijna niet zichtbaar is)
Mechanische handmatige aandrijving Perfect Functionerend.
Cake met een aflopende geometrische vorm, verguld met goud, met een lengte van 44 mm exclusief de kroon en een breedte van 32 mm.
De opladesnorntop met een kleine saffier in cabochon gesneden.
Uniek stuk tot mijn beschikking.
Zeer elegante en opvallende horloge. Voor verzamelaars.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513444681