Jaeger-LeCoultre - Reverso Squadra Limited Edition 296/500€ 20.500,00
Omega - De Ville1430 - Zonder Minimumprijs - 196 0312.1 -
€ 2,00
00sinds 10 mei. '25, 13:11
Beschrijving
Swiss made Omega is een waardevol horloge. Het is het De Ville model. Het heeft een unieke schoonheid en ziet er erg stijlvol uit om de pols.
Er is een perfecte figuur op de achterkant van de omslag. (Beschikbaar op de foto)
Het mechanisme van het horloge, het glas is origineel en heeft een omega-startlabel. De klok is uiterst dun en dit is een zeldzaam horloge. Zeer stijlvol en ultradun. Klassiek horloge.
De batterij van het horloge is net vervangen.
De werking van het horloge is de originele Omega 1430-uurwerk. Het uurwerk is ETA V8 255.411. 6 Jewels. Het horloge is een waardevol model met zijn mechanisme. Alle onderhoud aan het horloge is zorgvuldig uitgevoerd.
Het geval van het horloge, het mechanisme is origineel en heeft een Omega-zegel.
De achtercover heeft een reliëfpatroon.
Een horloge dat volledig geschikt is voor de collectie.
De diameter van het horloge is 32 mm exclusief de kroon.
34 mm diameter inclusief kroon.
Lug tot lug 36 mm.
De volledige lengte van het horloge is 24 cm, inclusief kast, koord en gesp.
Inspecteer zorgvuldig de koffer, de horloge en de band. Douaneregelingen zijn voor de koper. Bekijk alle foto's zorgvuldig. Het is een verzamelhorloge.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513624720
Populaire zoektermen
tw steel horloge in Horloges | Herenjaguar horloge in Horloges | Herenlamborghini horloge in Horloges | Herenswatch omega mercuryomega x swatch moonomega moonwatch swatchjaques richal horlogesvintage horloges rotterdamomega seamaster cosmiciwc heren horlogeburberry in Horloges | Dameshorloge opwinder in Horloges | Antiekheren geurentondeuse herendikke van dale in Woordenboekendraagvestpiepschuim kopen knutselenkaftan witdode hoek camera15 inch white wallsdante 6 leerbmw utrechtnsu prinz 30avaya telefooncentrale