Karl Habmann - Art-deco Tank 15Rubis - Zonder Minimumprijs -

€ 55,00
50sinds 16 mei. '25, 13:45
Deel via
of

Beschrijving



Mooie en zeldzame Karl Habmann Art-deco heren vintage horloge in tankvorm met gouden wijzerplaat en opgelegde Arabische cijferindexen, decentrale kleine seconde bij 6.00 uur. Het horloge is volledig functioneel en in zeer goede staat. Foto's.
Fabrikant: Karl Habmann Pforzheim Duitsland Model in Tank-Art-deco.
Uurwerk: Kaliber PUW 500 Mechanisch handopwindbaar met 15 robijnen.
Afmetingen behuizing: 22,5 mm x 35 mm x 9 mm, gemeten zonder kroon.
Behuizingsmateriaal: roestvrij staal en metaal 20Mic. 18K verguld.
Armband: Nieuwe originele Kaufmann Sport leren armband van ongeveer 240 mm lang met vouwsluiting.
Bouwjaar van het horloge: jaren 40.
De staat van de klok is, gezien de leeftijd, zeer goed, er zijn lichte gebruikssporen aanwezig, zie foto's.
Het horloge is getest, functioneert OK, waterdichtheid is niet getest.
Geen andere extra's
Let op: Het wordt over het algemeen aanbevolen om op lekken te controleren, aangezien dit een versleten horloge is. Kleurafwijkingen van het origineel zijn mogelijk door verschillende lichtbronnen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513954992