MUREX - Diamond Swiss Watch - RSL814-SS-D-8 - Zonder

281sinds 15 jun. '25, 13:03
€ 1,00
Deel via
of

Beschrijving



Spiksplinternieuw, Swiss Made, Murex Quartz-horloge.
Rechtstreeks verkocht vanuit de fabriek.
Wordt geleverd met originele luxe doos, label en 2 jaar geldige internationale garantie vanaf de aankoopdatum.
Wie bekend is met de luxe Zwitserse horloges van Murex, zal misschien verrast zijn te ontdekken dat achter deze glamoureuze, vaak met diamanten bezette horloges, een verhaal schuilgaat van tegenslagen die overwonnen worden door talent en doorzettingsvermogen.
Model: RSL814-SS-D-8
Wijzerplaat: Zwart parelmoer. Zilverkleurige wijzers en indexen. Ovale wijzerplaat.
Diamant: Ring bezet met 26 echte witte diamanten (0,14 karaat). De kwaliteit van de diamanten is SI.
afmeting: 34 mm, dikte 8 mm
Kastmateriaal: roestvrij staal
Glas: Mineraal Kristal
Beweging: Swiss Ronda Chronograaf
Band: Zilverkleurige roestvrijstalen metalen band, gemiddeld 17 mm, met vlindersluiting.
Windkracht: 30 m (3 ATM / 100 ft)
Functies: Uren in het midden, seconden op de tweede wijzerplaat.
Verzending: aangetekend en verzekerd, goed verpakt
Wij verzenden uw pakket vanuit Frankrijk, maar wij zijn een in Zwitserland gevestigd bedrijf. EU-klanten betalen geen belastingen.
Kopers buiten de EU, controleer a.u.b. uw douanevoorwaarden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514871553