Franck Muller - Endurance GT - 7000 R EN - Heren - 1990-1999€ 3.318,00
Beschrijving
Herenhorloge van Shield uit de Pascal serie, model SLDSH102-1. Het horloge wordt aangedreven door een quartz uurwerk. Het horloge is voorzien van een opvallende stalen kast en even opvallende kroon.. Goed leesbaar door het contrast tussen de achtergrond en de gekleurde accenten.
Nieuw en ongedragen!
Het horloge ligt op een comfortabele lederen horlogeband.
Wordt geleverd incl. alle getoonde toebehoren en blanco documenten.
Uurwerk: Quartz
materiaal kast: staal.
diameter: ca. 42mm excl. kroon.
lengte band: ca. 20 cm. incl. horloge.
Leeftijd: 2020+
Wordt verzekerd verstuurd.
Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: a151729052500sinds 1 sep. '25, 11:02
Populaire zoektermen
Horloges | Herenjaques richal horlogescommodoor horlogesgebruikte horlogesaeromeister horlogesrado horlogescartier armband herenheren horlogevintage swatch horlogescamel trophy horlogesprofuomo horlogesbreitling horlogesenicar horlogesgebruikte heren horlogericardo in Ansichtkaarten | Nederlandtupperware ronde doos in Keuken | Tupperwareantieke prentenboeken in Antiek | Boeken en Bijbelskanaries man in Vogels | Kanariesbarbie gehaakt in Speelgoed | PoppenMercury mariner in Mercurybaby born quad in Speelgoed | Poppenmichael kors in Kettingenelmo handpop in Speelgoed | Knuffels en Plucheonderschuifbed 80 x 200 in Slaapkamer | Bedden