Beschrijving





Rolex produceerde horloges tijdens de Tweede Wereldoorlog, toen het nog heel jong was, in zijn twintiger jaren. Het maakte korte tijd gouden horloges om oxidatie en slijtage te voorkomen. Het was gemaakt in een formaat dat soldaten achter de loopgraven niet zou hinderen bij het gebruik van hun wapens in gevecht. Het ademt bijna geschiedenis. Ik ben er zeker van dat er geen ander zoals het is. 18k gouden kast. Productie is verboden buiten 5 landen. Het gepatenteerde gedeelte is gegraveerd op de achterkant van de kast. GENVA SIWISS - breathe britain patents - swiss patents - french patents - usa patents - german patents. Diameter van 30 mm. Vergrendelbare opwindkroon. Volledig originele Rolex-serienummer beweging. Mica glas. Echte krokodillenleren band. De gesp is later toegevoegd. Geen doos, geen papieren.

Ik werk sinds 2003 in de detailhandel. Ik hou ervan om horloges te dragen en te verkopen. Ik bied de beste, meest verzorgde horloges aan. Na het verifiëren van hun echtheid, laat ik alle benodigde onderhoud uitvoeren. Iedereen's geluk maakt mij blij.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    3x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 1 okt '25
    Advertentienummer: a1518629976