Cartier Tank Vermeil met Breguet-luipaard uit de jaren negentig, quartz beweging in een vergulde zilveren kast van 23 mm doorsnee, met handgemaakte leren band en originele sluiting, gedragen maar in goede staat.
Optioneel is verzending vanuit Europa (EU) mogelijk. Neem na de verkoop contact op met de verkoper.
Merk: Cartier Model: Tank Vermeil 'Breguet Dial' Ref: 590005 Zilver Diameter: 23 mm zonder kroon Uurwerk: Kwarts Gesp/Polsbandje: Gewijzigd, handgemaakt leer Lengte van de band/systeem: kan polsen tot 17 cm passen Clasp: Origineel Versleten en in goede staat
Extra's: Geen doos, geen papier
De doos die op de foto staat, is een schietaccessoire. Niet inbegrepen.
Verzending via Fedex of UPS (Het is zo veilig en snel)
#Watchbonafide
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Lage veilingkosten
Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
24/7 meebieden in onze app
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.