Beschrijving
Omega Jumbo 'Zwarte honingraat wijzerplaat' vintage dress watch – Cal. 283 | Ref. BK2504-5SC
In het rijk van mid-century Omega leveren weinig stukken zo'n aanwezigheid als deze oversized Jumbo — een indrukwekkend 36mm formeel horloge aangedreven door de legendarische Caliber 283. Wat dit bijzondere stuk onmisbaar maakt, is de verbluffende zwarte honingraatstijl wijzerplaat, die recent en professioneel opnieuw is geschilderd om de visuele impact van enkele van Omega’s zeldzaamste textuurwijzerplaten te evenaren. De vergulde wijzers en indexen contrasteren dramatisch met de donkere achtergrond, en de goudgeplateerde kast omlijst alles in een statement van elegantie. Dit is niet zomaar een horloge — het is een gedurfde knipoog naar Omega’s ontwerpheritage uit de jaren 1950, opnieuw geïnterpreteerd voor de veeleisende verzamelaar van vandaag.
—
{
Model: Jumbo Dress Watch
Jaar: 1952
Referentie: BK2504-5SC
Beweging: Caliber 283 – Handopwindbaar – 17 juwelen – Zwitsers gemaakt
Oversized 18K verguld
Afmetingen van de kast: Jumbo-formaat 36 mm zonder kroon, 37,5 mm met kroon.
Wijzerplaat: opnieuw geverfd in zwart honingraatstijl – aangebrachte gouden indexen – gouden dauphine wijzers – 'Swiss Made' op 6 uur
Kristal: Acryl
Crown: Niet ondertekend (correct uit de jaren 1950)
Gloednieuwe zwarte gestructureerde leren band
Gespsluiting: Omega gesp
Stijl: Oversized vintage dress watch – gedurfd, elegant en zeer draagbaar
—
Voorwaarde:
Zeer goede vintage conditie met een prachtig uitgevoerde opnieuw geschilderde wijzerplaat die de textuur en diepte van zeldzame bijenraatpatronen nabootst. Goudvergulding verkeert in uitstekende staat. Beweging is geserviced, opgewonden en loopt goed. Een opvallend stuk voor vintage Omega-liefhebbers die op zoek zijn naar formaat, stijl en uitstraling.
Belangrijke opmerking: beelden met hoge resolutie kunnen kleine imperfecties overdrijven die met het blote oog niet zichtbaar zijn.
—
BTW / Belasting Disclaimer
Kopers zijn verantwoordelijk voor eventuele invoerrechten, douanerechten en BTW volgens de regelgeving van hun land.
—
Verzending:
Wereldwijd verzonden via verzekerde expreskoerier. Het horloge wordt veilig verpakt om een veilige levering te garanderen.
—
Ik heb ook Rolex, Omega, Cartier, Longines, Chopard, Tag Heuer, Breitling, IWC, Vacheron Constantin, Jaeger LeCoultre, Baume Mercier, Panerai, Mido, Frédérique Constant, Panerai, Zenith, Montblanc, Oris, Tissot, Piaget en nog veel meer. Volg mijn pagina om op de hoogte te blijven.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
87x bekeken
3x bewaard
Sinds 14 nov '25
Advertentienummer: a1520095548
Populaire zoektermen
Horloges | Herenomega swatchjaques richal horlogescommodoor horlogesswatch omega mercurygebruikte horlogesaeromeister horlogesrado horlogesomega horlogeomega swatch moonwatchomega genevecartier armband herenomega seamaster vintageomega speedmastersnel fiets in Fietsen | Heren | Sportfietsen en Toerfietsenhydrauliek pomp tractor in Agrarisch | Tractorenpatatsnijder in Keuken | Keukenbenodigdhedenoude potten in Antiek | Keramiek en Aardewerkglasvezel plantenbak in Planten | Tuinplantenafwasset in Speelgoed | Speelkeukensolympus stylus camera in Fotografie | Accu's en Batterijengispen onderdelen in Kantoor en Winkelinrichting | Kantoormeubilair en Inrichtingglazen doosje in Woonaccessoires | Overigehonda transalp 700 onderdelen in Onderdelen | Honda