Beschrijving

Just Cavalli Signature Snake horloge rood met een vergulde kast van 23 mm, stalen band, quartz uurwerk, rode wijzerplaat, voor dames, uit 2020 of nieuwer, nieuw, met originele doos, originele papieren en originele garantie, verzekerd verzonden.



Prachtig horloge van Just Cavalli, referentienummer JC1L350M0035, model Radiosa, Het horloge wordt aangedreven door een quartz uurwerk en het horloge is voorzien van een goed leesbare wijzerplaat met een opvallend patroon op de wijzerplaat, en tevens een afbeelding van een slang op de bezel samen met steentjes. ook de band zelf is voorzien van een regelmatige versiering. De band zelf is ook flexibel, waardoor deze voor nagenoeg alle polsen geschikt is.

Nieuw en ongedragen!

Wordt geleverd met afgebeelde (blanco) toebehoren zoals afgebeeld.

Uurwerk: quartz
materiaal kast: staal.
diameter: ca. 23 mm excl. kroon.
dikte: ca. 8 mm
lengte band: ca. 23 cm. incl. horloge.
Leeftijd: 2020+

Wordt verzekerd verstuurd.
Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    3x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 13 dec '25
    Advertentienummer: a1520913250