Beschrijving

Philip Watch Blaze Sport 42 mm roestvrijstalen kast met vergulde accenten, witte wijzerplaat, quartz-uurwerk, Swiss Made, waterbestendig tot 100 m, armband van roestvrij staal met zilveren en goudtinten, vlindersluiting, fabrieksgeliefd en ongebruikt, met originele doos, papieren en een internationale garantie van 2 jaar.



Philip Watch, opgericht in 1858, is Philip Watch het oudste merk van Swiss Made horloges in Italië. Het heeft zich lange tijd bewezen als in staat de perfecte combinatie van Zwitserse precisie en Italiaanse creativiteit te interpreteren.

Van de makers van Italiaanse fijnste horlogemakers bieden wij u een roestvrijstalen Blaze-horloge van 42 mm, fabrieksnieuw en ongebruikt, met een witte wijzerplaat en verfijnde gouden details.

Hieronder vindt u de technische kenmerken van het horloge.

Familie: Blaze
Geslacht: Mannelijk
Beweging: Swiss Made, Ronda 5040D
Geslacht: Mannelijk
Materiaal en afwerking: roestvrij staal en goud
Kastgrootte: 42mm
Behuizingsdikte: 10,8 mm
Behuizing-afwerking: Satijn
Kleur kast: zilverkleurig
Bezel materiaal: staal
Bezelkleur: zwart met gouden details
Wijzerplaat: wit, zandstraal
Kristal: saffierkristal met antireflecterende coating
Bandmateriaal: roestvrij staal
Staalkwaliteit: 316L
Bandkleur: zilver en goud
Sluitingstype: vlindergesp met duwers
Garantie: 2 jaar internationale garantie
Verpakking: originele Philip Watch-verpakking
Waterbestendig: 100 M
Officiële verkoopprijs: € 560,-

Al onze goederen worden verzonden met volledige verzekering.

Met meer dan 20 jaar ervaring specialiseren wij ons in het doorverkopen van authentieke merkhorloges en sieraden. Elk item in onze Catawiki-winkel is 100% origineel. Ons toegewijde team streeft ernaar luxe merken toegankelijk te maken voor iedereen. Winkelen met vertrouwen, transparantie en vertrouwen staan centraal in alles wat wij doen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 31 jan '26
    Advertentienummer: a1522283662