Beschrijving

Eterna Eternity - 18K goud - Zwitserse chronograaf 1/10e, nieuw voor heren, met een 42 mm kast en staal armband, Swiss Made en met een 1/10e seconde chronograaf, inclusief doos, authenticatiepapieren en garantie, verzekerd verzonden.



Nieuw

Wij zijn een professioneel juweliersbedrijf dat uitsluitend nieuwe, exclusieve producten verkoopt. Al onze artikelen worden geleverd met volledige officiële garantie.

Het horloge is Swiss Made en beschikt over een speciale nauwkeurige chronograaf, die de tijd meet tot op 1/10 seconde. 316L goud metalen kast en armband. Sterk saffieren kristal.

Eterna is een beroemde Zwitserse meester-horlogemaker sinds 1856. Hun luxe uurwerken hebben een grote invloed gehad op de geschiedenis van de Zwitserse horlogemakerij en ze maken hun eigen kaliberbewegingen.

18K goud vergulde onderdelen in het Zwitserse uurwerk.

€1600 retailprijs.


Material case
316L goudmetaal

Materiaal armband
316L goudmetaal

Materiaal kristal
Sterk saffier antireflecterend

Dial
Licht zilver opaline

Movement
Zwitserse chronograaf met 18K goudgeplateerde onderdelen.

Swiss Made
Ja

Chronograaf
Ja, 1/10e seconde

Diameter kast
42 mm


Verzending met verzekering en Track & Trace-code.

Volledig nieuw.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    2x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 7 feb '26
    Advertentienummer: a1522580524