Beschrijving

Fulgor automatische herenhorloge uit de jaren 80, met een stalen kast met goudlaag, 38 mm diameter, ETA automatische beweging met uren, minuten, seconden, datum en gangreserve, krokodillenleder band, nooit gedragen en in uitstekende staat, geen originele doos, papieren of garantie, verzonden verzekert.



Prachtig Zwitsers vintage horloge FULGOR Automaat uit de jaren 80, met een magnifiek ontwerp, kast van staal met goudplating, ETA-movement (dit kaliber biedt de functies uren, minuten, seconden, datum en opwindreserve). Nooit gedragen, in uitstekende staat, originele krokodillenlederband uit de jaren 80.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 24 feb '26
    Advertentienummer: a1523078219