Omega x Swatch Moonswatch 1965

€ 349,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
3404sinds 14 apr. '25, 11:03
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MerkOmega
MateriaalStaal

Beschrijving


Nieuw exemplaar 1965. Overal uitverkocht/niet op voorraad.

Een mijlpaal in tijdmeting:
In de jaren 60 zocht NASA een horloge dat bestand was tegen de extreme omstandigheden van ruimtereizen en deed een oproep aan horlogemerken om hun chronografen te laten testen. Verschillende merken reageerden, waaronder OMEGA die zijn Speedmaster model (ST105.003 uit 1964) indiende, Longines met zijn Wittnauer 235T model en het merk ....X met referentie 6238. Na deze modellen aan elf strenge tests te hebben onderworpen, kwam er slechts één horloge als winnaar uit de bus: OMEGA's Speedmaster. Met een ongeëvenaarde robuustheid en precisie werd het op 1 maart 1965 officieel gekwalificeerd voor alle bemande missies, waarmee de historie van OMEGA op het gebied van ruimteverkenning begon.

Unieke tellers:
De Bioceramic MOONSWATCH 1965 heeft twee unieke tellers op 10 en 2 uur, die verwijzen naar het jaar 1965. Deze tellers zijn gekalibreerd op een totaal van 19 uur (teller op 10 uur) en 65 minuten (teller op 2 uur), waardoor de chronograaf iets anders afleest dan de gebruikelijke chronografen.

De unieke eigenschappen van 1965:
Dit unieke horloge heeft een kast en gesp gemaakt van Bioceramic in een grijze tint die doet denken aan roestvrij staal. Het originele OMEGA-logo, lettertype en wijzers zijn erin verwerkt, waardoor de Bioceramic MOONSWATCH 1965 een opvallende vintage uitstraling heeft. Bovendien wordt het OMEGA-logo uit die tijd elegant weergegeven op zowel de kroon als de band.

Wordt geleverd inclusief alle toebehoren/facturen & garantiebewijzen.

Stuur gerust een bericht bij verdere vragen.

Met vriendelijke groet,

M.B.
Advertentienummer: m2257231290
Overige advertenties van Martin Bress
Meer van Martin Bress