Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
MerkRolex
Materiaal bandjeStaal

Beschrijving

Alleen deze week!

Te koop aangeboden: een prachtige Rolex Datejust 16014 uit 1984, in uitstekende staat en volledig origineel. Het horloge is goed onderhouden en heeft een elegante vintage uitstraling. De kast is in een mooie staat, de Jubilee-band in nette conditie.
Het gaat om een full set: originele binnenbox, garantiepapieren en het bijbehorende Rolex-boekje zijn aanwezig. Een zeldzaam complete levering voor een model uit de jaren '80.
De wit-zilveren wijzerplaat met witgouden indexen oogt fris, terwijl de witgouden fluted bezel prachtig is verkleurd naar een warme champagnekleur. Een klassieke 36mm Rolex met karakter.

Alleen serieuze biedingen vanaf €4.000. Ik ben de goedkoopste met papieren, en dit horloge stijgt alleen maar in waarde. Bespaar me onzinvragen of berichten of het nog te koop is.
Overige advertenties van Can
Meer van Can
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Beverwijk
262x bekeken
12x bewaard
Sinds 6 sep '25
Advertentienummer: m2308050924