Jaeger-LeCoultre - Reverso Squadra Limited Edition 296/500€ 20.500,00
Halsketting 7x7,5 mm Multi Akoya en gouden parels
€ 950,00
00sinds 7 mei. '25, 13:02
Beschrijving
Een parelketting gemengd met witte, zilveren en champagne gouden akoya parels. De akoya parel is een soort gekweekte zoutwaterparel afkomstig uit Japan.
Deze parels zijn 7x7,5mm groot.
De ketting wordt gesloten met een sluiting van 925 zilver, die gepolijst is en gemerkt is.
De sluiting is veilig en gemakkelijk te openen/sluiten.
De 45 cm lange ketting moet netjes onder het sleutelbeen liggen en is tussen elke parel individueel met de hand geknoopt voor veiligheid en comfort.
Verpakking: Sieradenbox voor kettingen en een Echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.
Verzekerde track-and-trace levering.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513494487
Populaire zoektermen
zwarte parels in Kettingennoosa amsterdam in Kettingenzoutwater parelsgouden keelknopengouden wokkelsgouden kennedygouden prisma horlogegouden horloge 14gouden dames horlogegouden ring muntgouden tientje kettinggouden oorbellen wokkels14k gouden armband dames in Oorbellenakoya parelsjamo compact 90houten poppenhuis in Houten speelgoedcornelis pronkscalextric onderdelenlammers en lammersthule ladderfujifilm x-h1jan van haasteren 3.75 metervogels purmerend in Parkieten en Papegaaienvolvo s90 in Auto-onderdelen