Antieke gouden manchetknopen / frontknopen klavertjes

€ 165,00
Verzenden
60sinds 12 mei. '25, 11:38
Deel via
of

Kenmerken

MateriaalGoud

Beschrijving

Superschattige kleine klavertjes vier van 14 karaat goud die je kunt gebruiken als chique manchetknoopjes of als frontknopen. Licht inklapbaar zodat je ze makkelijk door de knoopsgaten krijgt. Prachtige subtiele sieraden, schitterend bij bijvoorbeeld een simpele witte blouse.

Frontknopen, ook wel studs genoemd, worden gedragen in het front van een smokingshirt bij een smoking of bij het hemd van een rok(kostuum).

De klavertjes meten op het breedste punt 9 mm. Gemerkt met eikenblad en 585 voor 14 karaat goud. Gewicht onbekend, geen weegschaal aanwezig, de knoopjes worden verkocht als sieraad.

Geen verkoop aan huis, verzenden (kosten en risico zijn voor de koper) is €4,25 met track en trace, €10,30 aangetekend en verzekerd met PostNL of €2,50 met reguliere post. Zie beoordelingen voor de betrouwbaarheid.

Vrijwaring:
De verzendkosten en het risico van verzending zijn voor de koper. Onze sieraden worden met zorg verpakt en verstuurd maar we zijn niet verantwoordelijk voor breuk of vermissing. Wij bieden geen garantie, dus bekijk de foto's goed en lees de beschrijving. Serieuze vragen staan vrij!
Advertentienummer: m2267350338