Rolex - GMT-Master II 18K Gold - Zonder Minimumprijs - 16713€ 7.500,00
Zonder Minimumprijs - Oorbellen - 18 karaat Geel goud Parel
€ 1,00
00sinds 2 mei. '25, 12:53
Beschrijving
Parel oorbellen van 11-12 mm in 18 kt geel goud 750MM
Details:
Type steen: Zoetwaterparels
Knop
Kleur: Goud
Glans van de parel: goed
Grootte van de parel: 11-12 mm
Materiaal: 18K geel goud
Authenticiteit: gemerkt met '750' dat de puurheid van 18K goud aangeeft.
Totaal gewicht: 4,42 g
Edelstenen worden gewoonlijk behandeld om hun kleur of zuiverheid te verbeteren. Er is geen onderzoek gedaan naar dit specifieke voorwerp.
Product exclusief gemaakt in Italië
Compleet met doos en sieradengarantie.
Gevolgde en verzekerde verzending
Kopers buiten de EU moeten rekening houden met de btw en de invoerrechten die ze moeten betalen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513355180
Populaire zoektermen
oorbellen topaasoorbellen antiekgouden oorbellen wokkelsromy boomsma in Oorbellen14k gouden armband dames in Oorbellen24 karaat goud kettingcasio goudchoker goudpontiac horloge goudvalentino tas goudbuddha to buddha goud in Armbandenlott oorbellen in Oorbellenlouis vuitton oorbellen in Oorbellenchanel oorbellencnc houtbewerkingbeitelboorvespa sprint custom in Vespavintage tube lampisabel marant sieradentime life in Geschiedenis & Wereldwiswijs in Boekendremel in Zaagmachineswuba warmink klokoud horloge in Heren