Rolex - GMT-Master II 18K Gold - Zonder Minimumprijs - 16713€ 7.500,00
Oorbellen - 18 karaat Geel goud
€ 800,00
00sinds 5 mei. '25, 13:02
Beschrijving
Geelgouden creolen, de creolen hebben een breedte van ca. 9 mm. De creolen zijn tijdloos vormgegeven.
Afmeting: ca. 17.5 x 9.0 mm.
Keurteken: 750
Kwaliteit: slijtage- en gebruikssporen overeenkomstig met leeftijd en gebruik. Voor eigen indruk, zie foto’s.
Kavelnummer: S- 171059
Al onze artikelen worden aangetekend verzonden.
U kunt het kavel ook afhalen in één van onze ruim 100 kantoren in Nederland, België of Duitsland.
Kijkt u op de website van Goudwisselkantoor (voor NL en BE) Comptoir de l’Or (voor BE) of Goldwechselhaus (voor DE) voor de dichtstbijzijnde locatie.
Geeft u via uw Catawiki account uw voorkeur aan ons door.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513424211
Populaire zoektermen
oorbellen topaasoorbellen antiekgouden oorbellen wokkelsromy boomsma in Oorbellen14k gouden armband dames in Oorbellen24 karaat goud kettingcasio goudchoker goudpontiac horloge goudvalentino tas goudbuddha to buddha goud in Armbandenlott oorbellen in Oorbellenlouis vuitton oorbellen in Oorbellenchanel oorbellenpaludarium dierengezocht schilder in Schilders en Behangersford pinto 2.0slipstop maat 24ophilia maat 4voorwiel met motor 28 inchstraal in Reinigingsmachinespeugeot 308 spatbord in Auto-onderdelenmarklin eindhoven in H0jaren 50 in Sidetables