Tonino Lamborghini - Spyder - Heren - 2020+€ 900,00
Oorbellen - 18 karaat Witgoud Saffier - Diamant
€ 2.400,00
00sinds 9 mei. '25, 13:11
Beschrijving
Gouden oorbellen 18 kt 750 mm 3,94 g
Zaffierglas gevuld, 2 stuks, snede hart, totaal gewicht 4,52 ct.
Convexe, briljant geslepen diamanten nr. 64 stuks x ct. 0,017 totale ct. 1,08 Kleur G zuiverheid SI 1-3
Gemaakt in Italië
Oorbellenafmeting : 1,20 cm
Edelstenen worden vaak behandeld om hun kleur of helderheid te verbeteren. Voor dit specifieke item is dit niet onderzocht.
Product exclusief gemaakt in Italië
Compleet met doos en sieradengarantie.
Verstelbare maat
Gevolgde en verzekerde verzending
Kopers buiten de EU moeten rekening houden met de btw en de invoerrechten die ze moeten betalen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513577013
Populaire zoektermen
oorbellen topaasoorbellen antiekgouden oorbellen wokkelsromy boomsma in Oorbellen14k gouden armband dames in Oorbellenruwe saffier24 karaat goud kettinglott oorbellen in Oorbellenlouis vuitton oorbellen in Oorbellenchanel oorbellenantieke oorbellengoud 18 karaat in Oorbellenlott oorbellen salereinders oorbellenaprilia motorscooterbauer schaatsen salekawasaki gpz600rbalmain haarstukouderwetse fauteuil in Fauteuilsgoldshell dogeposter eenhoornlinteloo leerwinterbanden daihatsu in Banden en Velgenhouten palen 4 meter