Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Te koop aangeboden

Georg Jensen visitekaartjeshouder KONNO en creditcardhouder SLEEVE

KONNO kaarthouder

De kleinste dingen kunnen veel over je zeggen, vooral in de zakenwereld. Strakke lijnen, ingetogen elegantie en subtiele verfijning kenmerken de prachtig ontworpen kaarthouder van Hiromichi Konno, waardoor collega's en zakenpartners er geen twijfel over hebben dat je oog voor detail en gevoel voor stijl hebt.

De in Japan geboren ontwerper Hiromichi Konno bestudeerde de fysieke manier waarop kaarthouders worden gebruikt om een ​​ergonomische vorm te ontwikkelen die zowel mooi is om naar te kijken als gebruiksvriendelijk. Het resultaat combineert het beste van Japanse en Scandinavische kwaliteit en stijl.

Gemaakt van zijdezacht, mat roestvrij staal en met rubberen zijkanten, is deze design kaarthouder gemakkelijk vast te houden en te openen. De magnetische sluiting heeft geen invloed op de magneetstrips van creditcards, waardoor de houder geschikt is voor zowel bankpassen als visitekaartjes.

Afmetingen: H: 7 mm. W: 97 mm. D: 60 mm.
Design year: 2005

Creditcardhouder SLEEVE:
Georg Jensen SLEEVE Credit Card Holder, RVS mat. Deze wordt geleverd in de originele doos

Designed by: Philip Bro Ludvigsen

Hoogte: 5,5 cm / 2.2"
Lengte: 8,6 cm / 3.4"

Stamped with GEORG JENSEN DENMARK.

Beide items zijn gebruikt en hebben gebruikssporen, zie foto's
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Venlo
72x bekeken
1x bewaard
Sinds 21 aug '25
Advertentienummer: m2301999654