Beschrijving
Kavel beschrijving
Björn Weckström – 'Man in Cosmos' – Sterling zilveren ring met acryl
Bijzondere vintage designring van de Finse ontwerper Björn Weckström, model 'Man in Cosmos', vervaardigd uit sterling zilver en transparant acryl.
De ring heeft een opvallend, sculpturaal ontwerp met een grote, ronde acrylschijf waarin abstracte vormen en luchtinsluitingen zichtbaar zijn. Het transparante materiaal creëert een ruimtelijk effect, waarbij lichtinval en weerspiegelingen het ontwerp vanuit verschillende hoeken veranderen.
De zilveren ringband heeft een robuuste, organische vormgeving die kenmerkend is voor het werk van Björn Weckström. Zijn ontwerpen zijn sterk geïnspireerd op de natuur, ruimtevaart en abstracte kunst.
Specificaties
* Ontwerper: Björn Weckström
* Model: Man in Cosmos
* Periode: Vintage, tweede helft 20e eeuw
* Materiaal: Sterling zilver (925) en acryl
* Signatuur: BW (Björn Weckström)
* Ringmaat: +/- 20
* Diameter acryl: ca. 27,6 mm
* Gewicht: ca. 27,9 gram
Conditie
In goede vintage staat met ouderdoms- en gebruikssporen. Het zilver vertoont plaatselijk lichte verkleuring en oppervlakkige krasjes. In het acryl zijn luchtinsluitingen en onregelmatigheden zichtbaar die onderdeel uitmaken van het ontwerp. Zie de foto's voor een eigen indruk.
Verzekerde verzending
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 17 okt. '26
Advertentienummer: a1532663792
Populaire zoektermen
goud mercedes ringmunt ring goudaquamarijn ringgouden heren ring diamantvrijmetselarij ringmoissanite ringbuddha to buddha ring 21diamanten ringpartij ringengouden ring robijnnavajo zilvercartier spijker ringswarovski angelic ringring maat 22b&w 684 in luidsprekersnijntje sloffengordijn trekstang 200 cm in Stoffering | Gordijnen en Lamellenterrain in wargamingtelefoonklapper in Retrogolf variant deur in Carrosserie en Plaatwerkmetabo schuurmachine in Gereedschap | Schuurmachinesgreat wave in Taal | Engelseagles in Cassettebandjesyamaha 470 in Sloepen