Kenmerken
Beschrijving
Alleen deze week: EXTRA 10% KORTING!
Van woensdag 24 t/m maandag 29 september met code DEALTIJD.
Bovenop de prijs die je nu ziet!
Waarom bestellen bij 2dekansje.com?
- Voor 16:00 besteld, morgen in huis binnen Nederland.
- 1 jaar garantie op elke aankoop
- Niet goed, geld terug!
- Af te halen bij ons magazijn in Nieuwveen. Bezichtigen in ons magazijn is helaas niet mogelijk.
- Mocht u het liever thuisbezorg hebben? Dat kan ook! Boven de €60,- betaalt u geen verzendkosten.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg direct €5,- korting bij besteding vanaf €60,-.
Reden tweedekans product? Dit product is een keer uit de verpakking gehaald, maar is nog nooit gebruikt. Het product behoudt zijn garantie. Veel plezier met deze duurzame tweedekans koop!
Houd jouw gellak altijd perfect georganiseerd met de Moods Gellac opbergtas!
Ontdek de ultieme musthave voor iedere nagelliefhebber: de Moods Gellac opbergtas. Deze elegante en praktische tas is ontworpen om jouw volledige nagelcollectie overzichtelijk op te bergen. Geen rommel meer in je lades; alles is keurig geordend op één plek – altijd klaar voor een manicure!
Dubbele indeling voor 30 flesjes & accessoiresDe tas heeft ruimte voor tot wel 30 gellak- of nagellakflesjes. Met behulp van de verwijderbare en verstelbare verdelers kun je de vakken geheel naar eigen wens inrichten. In het bovenste compartiment is er plaats voor grotere tools zoals een UV/LED lamp, nagelfrees, watjes of nail art accessoires. Alles overzichtelijk en binnen handbereik.
Duurzaam en stijlvol ontwerp – perfect voor thuis én onderwegGemaakt van hoogwaardig nylon, biedt het robuuste bescherming tegen slijtage.in jouw nagelproducten. Deze beautycase is uitgerust met een robuuste rits en een handige handgreep, waardoor je hem eenvoudig overal mee naartoe kunt nemen – van je persoonlijke nagelstudio tot een leuk weekendje weg.
Geschikt voor amateurs, experts en nagelstylistenOf je nu een beginner bent in nail art of een ervaren nagelstyliste, de Moods Gellac organizer is ideaal voor iedereen. Het slimme ontwerp houdt niet alleen je gellak netjes opgeruimd, maar ook penselen, vijlen en andere nail art benodigdheden.
Voordelen van de Moods Gellac opbergtas
- Plaats voor 30 nagellak- of gellakflesjes
- Uithaalbare vakverdelers voor een flexibele indeling
- Dubbellaagse tas met extra ruimte voor gereedschap en UV-lamp
- Gemaakt van stevig nylon
- Lichtgewicht en eenvoudig te vervoeren
- Professionele uitstraling in een stijlvol donkergrijs
- Geschikt voor beginners, amateurs en professionals
Geniet van een gGeorganiseerde, strak ogende opslag voor al je nagelaccessoires. Ideaal voor gebruik thuis of onderweg!
Is dit toch niet helemaal wat je zoekt? Dan kan je alles van het merk Moods op onze website vinden.