Polstas Leder Enkele Rits Zwart€ 18,95
Haarspeld Alligator Recht 3,5cm Zilver 100 Stuks
€ 21,95
Verzenden
60sinds 13 feb. '24, 15:25
Kenmerken
Conditienieuw
Beschrijving
Kleine alligator haarspeldjes voor het zelf maken van de leukste haaraccessoires. De speld heeft een stevig scharnier, waardoor deze perfect blijft zitten in het haar.
- Afmeting: ca 3,4cm bij 0,6cm.
- Kleur: zilver.
- Materiaal: metaal.
- Aantal: ca 100 stuks.
Iedereen heeft wel eens een ‘bad hairday’. Van die dagen waarop je denkt dat iedereen ziet dat je haar niet lekker zit. Misschien ben je lang in de weer geweest om je kapsel er perfect uit te laten zien maar toch wil het niet lukken of heb je er net vandaag de tijd niet voor.
Met de clips, haarbanden, speldjes, elastieken, scrunchies en sierkammen van Haarsoires breng je je haar snel in model en kun je met een opgeheven hoofd de deur uit!
In de Hairsoires webshop vind je meer dan duizend producten waaruit je kan kiezen. We hebben voor elke smaak en elke haarstijl de perfecte haaraccessoires. En dat voor een fijne prijs. Bestel vandaag nog, dan heb je alles in een wip in huis.
Advertentienummer: a1498539610
Populaire zoektermen
salon set in Uiterlijk | Haarverzorgingreal hair online in Uiterlijk | Haarverzorgingjust for men in Uiterlijk | Haarverzorginglush in Uiterlijk | Lichaamsverzorginglady gaga fame parfum in Uiterlijk | Parfumrituals tsuru in Uiterlijk | Lichaamsverzorgingalien mugler in Uiterlijk | Parfummontale parfum in Uiterlijk | Parfumhema nagellak in Uiterlijk | Cosmetica en Make-upseiko sq 100alligator kopenalligator gar kopen100 gram zilveroefenhoofd in Haarverzorgingcobb in Houtskoolbarbecueseiken boomstambladsuitsupply damesautotransport rotterdammini oven hemagm 16hikvision camerabodywarmer wol in Kinderen en Baby'switte velgen 15 inch in Auto-onderdelenfaberge spin