Polstas Leder Enkele Rits Zwart€ 18,95
Haarspeld Klemmen Set XL Bloem Lelie 8cm Parelmoer Transp...
€ 17,95
Verzenden
10sinds 1 nov. '24, 14:05
Kenmerken
Conditienieuw
Beschrijving
Mooie set haarklemmen in verschillende kleuren. De klemmen hebben een stevig scharnier, waardoor ze goed blijven zitten in het haar.
- Afmeting: ca. 8cm
- Kleur: blauw, roze, groen, grijs, oranje, rood.
- Materiaal: kunststof.
Iedereen heeft wel eens een ‘bad hairday’. Van die dagen waarop je denkt dat iedereen ziet dat je haar niet lekker zit. Misschien ben je lang in de weer geweest om je kapsel er perfect uit te laten zien maar toch wil het niet lukken of heb je er net vandaag de tijd niet voor.
Met de clips, haarbanden, speldjes, elastieken, scrunchies en sierkammen van Haarsoires breng je je haar snel in model en kun je met een opgeheven hoofd de deur uit!
In de Hairsoires webshop vind je meer dan duizend producten waaruit je kan kiezen. We hebben voor elke smaak en elke haarstijl de perfecte haaraccessoires. En dat voor een fijne prijs. Bestel vandaag nog, dan heb je alles in een wip in huis.
Advertentienummer: a1507380180
Populaire zoektermen
salon set in Uiterlijk | Haarverzorgingkrulset klemmenreal hair online in Uiterlijk | Haarverzorgingjust for men in Uiterlijk | Haarverzorginglush in Uiterlijk | Lichaamsverzorginglady gaga fame parfum in Uiterlijk | Parfumrituals tsuru in Uiterlijk | Lichaamsverzorgingalien mugler in Uiterlijk | Parfummontale parfum in Uiterlijk | Parfumhema nagellak in Uiterlijk | Cosmetica en Make-uprituals sethorloge setoefenhoofd in Haarverzorgingdj setbraidsbarrel bbq in Houtskoolbarbecuesgazelle medeo citycoca cola kerstballen in Verzamelenstartmotor bmw r1100rtmerlin gerin aardlekautomaatbuxobuffer vatconny vink in Nederlandstaligde heksenoorlog