Haarelastiek Glitter Zilver Bloem Roze 5 cm – Set van 2€ 2,95
Haarspeld Ibiza Patroon – Glitter Paars Blauw – 9,5 cm
€ 4,95
00sinds 19 mei. '25, 10:05
Beschrijving
Haarspeld Ibiza Patroon – Glitter Paars/Blauw– 9,5 cm
Breng kleur en een vleugje boho-stijl in je kapsel met deze opvallende haarspeld met Ibiza-patroon. De combinatie van paars en blauw in een speels glitterontwerp zorgt voor een vrolijke en zomerse uitstraling. Met een lengte van 9,5 cm is deze haarspeld ideaal om je haar op een stijlvolle manier vast te zetten, of je nu op het strand bent of een festival bezoekt.
De stevige sluiting zorgt ervoor dat de speld goed blijft zitten, zowel in dun als dik haar. Perfect om je look net dat beetje extra flair te geven.
Kenmerken:
Lengte: 9,5 cm
Kleur: paars en blauw
Design: Ibiza-patroon met glittereffect
Materiaal: metaal
Ideaal voor zomer, festivals en dagelijks gebruik
Advertentienummer: a1514014818
Populaire zoektermen
salon set in Uiterlijk | Haarverzorgingreal hair online in Uiterlijk | Haarverzorgingjust for men in Uiterlijk | Haarverzorginglush in Uiterlijk | Lichaamsverzorginglady gaga fame parfum in Uiterlijk | Parfumrituals tsuru in Uiterlijk | Lichaamsverzorgingalien mugler in Uiterlijk | Parfummontale parfum in Uiterlijk | Parfumfossil horloge blauwhema nagellak in Uiterlijk | Cosmetica en Make-upmichael kors tas blauwpandora armband 20 cmkoffer 80 cm in Koffersseat ibizavanmoof powerbank in Fietsen en Brommershouten kerstballenvijver fontein in Waterpartijen en Fonteinendisselslot caravan hobby in Caravan-accessoireskarcher 250corneliani schoenenmartine bijl dvdvloerkleed 3 x 4boek beatlesroestige kast