Haarelastiek Glitter Zilver Bloem Roze 5 cm – Set van 2€ 2,95
Schuifspeldjes Basic – Bruin Goud – 6cm – 100 Stuks
€ 4,95
10sinds 20 mei. '25, 10:07
Beschrijving
Schuifspeldjes Basic – Bruin Goud– 6 cm – 100 Stuks
Deze basic zwarte schuifspeldjes van 6 cm zijn onmisbaar in elke haaraccessoire set. Ze zijn ideaal voor het vastzetten van losse plukjes, het creëren van strakke kapsels of als handige hulpjes bij het stylen van je haar. Dankzij hun stevige grip en tijdloze kleur zijn ze geschikt voor dagelijks gebruik én professioneel gebruik in kapsalons.
Met 100 stuks per verpakking heb je altijd voldoende schuifspeldjes bij de hand – of je nu gaat voor een subtiele look of een uitgebreid kapsel.
Kenmerken:
Aantal: 100 stuks
Kleur: bruin goud
Lengte: 6 cm
Geschikt voor dagelijks gebruik en professioneel gebruik
Stevige grip, ook voor dikker haar
Advertentienummer: a1514038382
Populaire zoektermen
salon set in Uiterlijk | Haarverzorgingreal hair online in Uiterlijk | Haarverzorgingjust for men in Uiterlijk | Haarverzorginglush in Uiterlijk | Lichaamsverzorginglady gaga fame parfum in Uiterlijk | Parfumrituals tsuru in Uiterlijk | Lichaamsverzorgingalien mugler in Uiterlijk | Parfummontale parfum in Uiterlijk | Parfumcasio goudhema nagellak in Uiterlijk | Cosmetica en Make-upchoker goudpontiac horloge goudseiko sq 100valentino tas goudamy and ivygigaset 4010stenen tafel in Tuin en Terrassurface pro 1796lego kraan in Duplo en Legooliver peoples zonnebrilgecko kobokoplamp mazda 6 in Auto-onderdeleniphone nieuw in doos in Apple iPhonehout patina in Antiek en Kunst