Nieuw verpakte Juliette Has a Gun Ode To Dullness 50 ml€ 90,00
Nieuw in verpakking Elie Saab Girl of Now 90 ml
360sinds 17 jun. '25, 19:45
€ 90,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
90 ml Elie Saab Girl of Now nieuw in cellofaan. Eventuele verzendkosten voor koper. Normale prijs € 100,-
De geest van the Girl of Now in een parfum.
Een nieuw Eau de Parfum met een lekkere bloemengeur: een verslavende noot van Amandel, met facetten van Oranjebloesem en Patchouli, de signatuur van het merk.
Het parfum is geïnspireerd door Libanon, en opent met heerlijke noten van Geroosterde Pistache en sappige Peer. De hartnoot combineert extracten van Bittere Amandel en absolue van Oranjebloesem om een nieuw exclusief akkoord te creëren, de ORMOND BLOEM, die waardevolle en lekkere facetten onthult. Tonkaboon en Amandelmelk laten een diep spoor na, terwijl Patchouli het merk ELIE SAAB typeert.
De fles, rond en kostbaar als een juweel, is versierd met een emailblauwe en goudkleurige bloem, geïnspireerd door de collecties van ELIE SAAB.
Bekijk mijn andere advertenties voor nog meer nieuw verpakte, heerlijke parfums!
Advertentienummer: m2280254222
Populaire zoektermen
Uiterlijk | Parfumsultan 9 parfumkiton parfumrituals auto parfumparfum testersgroothandel parfum1 op 1 parfumrituals serendipity parfumlouis vuiton parfumcollection prestige parfumone direction parfumnaf naf parfumpartij parfumlady gaga fame parfumlader bosch in Fietsaccessoires | Fietsaccu'ste huur schijndel in Bedrijfs Onroerend goedbang en olufsen redline in Luidsprekerstummy tub bebe jou in Badjes en Verzorgingplaystation assen in Spelcomputers | Sony PlayStation 4plissé in Lampen | Hanglampengroeimeter giraf in Kinderkamer | Inrichting en Decoratiec5 navigatie in Citroënthunderbird t2 in Speelgoedboek over wijn in Oorlog en Militair