Houten zonnebril: Leda Blaze Rood met gepolariseerde spie...
Beschrijving
De Blaze Collectie is uitsluitend gemaakt voor individuen die niet bang zijn om de regels de breken. Deze zonnebrillen hebben een lens die bovenop het montuur is geplaatst. De brillenglazen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en bieden 100% bescherming tegen uv-straling en kristalhelder zicht.
TIP: Bestel bij dit model ook de fraaie opbergkoker van kurk met korting voor maar € 7,95 ipv € 9,95, dan is jou bril nog beter beschermd!
Kenmerken:
Handgemaakt vakmanschap
Gepolariseerde glazen, Polariserende zonnebrillen voorkomen hinderlijke schittering van zonlicht. En dat geeft rust aan je ogen.
Ultra lichtgewicht en dus optimaal draagcomfort
Gewicht: 28 gram
Vormgeving: Blaze model van RayBan
Houtsoort: Zebrano
Lenzenkleur: Rood gespiegeld
UV 400 bescherming (Deze norm houdt in dat er meer dan 99.5% van de straling (UV-A en UV-B) geblokkeerd wordt)
heeft meebuigende scharnieren voor de ideale pasmaat
Gratis linnen opbergzakje
De karakteristieke houtnerven maken elke bril uniek
Binnen 14 dagen retourneren zonder reden
Snelle levering: 1-2 werkdagen,
Wordt verzonden via PTT Post met Track & Trace code, dan weet je altijd waar jouw bestelling is
Door de karakteristieke eigenschappen van het hout zal er nooit een product gelijk zijn aan de foto. De foto's zijn enkel ter indicatie.
Op zoek naar een leuke gadget van hout of kurk, kijk op:
www.DezeWilIkHebben.nl