Kenmerken
Beschrijving
AIM MyChron6 GPS Kart laptimer/datalogger met 1 of met 2 temperatuuringangen
AIM MyChron 6 GPS Kart datalogger met 1 temperatuuringang, basis kit met toerentalsensor.
De AIM MyChron 6 kart laptimer is niet zomaar een laptimer. De AIM MyChron 6 is de meest gebruiksvriendelijke laptimer in de markt vanwege de zeer nauwkeurige ingebouwde 25Hz GPS, oplaadbare accu, het overzichtelijke display, duidelijke menu in de Nederlandse taal, WIFI, achtergrondverlichting welke automatisch geregeld wordt door de ingebouwde lichtsensor.
Te gebruiken voor karting, maar ook minibike, Freetech 50 racer, motorcross en andere 1-cilinder racers voorzien van een bougiekabel.
De AIM MyChron 6 kan in de basisuitvoering het volgende meten:
-Toerental
-Rondetijd (via GPS)
-GPS snelheid
-Acceleratie (via GPS)
-1x temperatuur (sensor is optioneel)
-Bij de 2T versie kunnen er 2 temperatuur sensoren worden aangesloten
Eenvoudige data-analyse op het display middels grafieken en tabellen. Optioneel kan de opgeslagen data eenvoudig middels de WIFI verbinding worden gedownload uit de MyChron 6 en uitgebreid worden geanalyseerd in de Race Studio 3 analysesoftware. (gratis te downloaden)
En wilt u meer meten dan kunt u de AIM My-Chron 5S eenvoudig uit breiden met bijvoorbeeld een kanaaluitbreidingsmodule, SmartyCam HD video camera of een lambdasensor. U bent dus verzekerd van een goede aankoop want het systeem is altijd volgens uw wensen uit te breiden en de modules zijn onafhankelijk van elkaar aan de AIM MyChron 5S laptimer te koppelen.
Kortom, de AIM MyChron 6 is niet voor niets wereldwijd de meest verkochte laptimer!
De basis kit bestaat uit:
-AIM MyChron 6 dashboard (standaard voorzien van instelbare achtergrondverlichting (rood, groen, geel, blauw, magenta, cyan, wit en paars)
- alarmleds voor de temperatuursensor en 5 instelbare shiftlights)
-Toerentalsensor
- Oplaadkabel
Optioneel kan een magneetontvanger of een infraroodontvanger als rondetijdsensor aangesloten worden (indien u geen rondetijd via GPS wilt meten).
Tevens kan optioneel een externe 12V voeding worden aangesloten (met name als extra uitbreidingsmodules worden gebruikt).
Kom langs in de shop voor meer uitleg!
Bestellen gaat makkelijk via de webshop en kan dan worden verstuurd.
Kijk op www.kartservice.nl of kom langs in de shop voor meer informatie.
Kart Service vd Spoel
Wijkermeerstraat 28A
2131HA Hoofddorp
Bellen kan op Tel: 023-557 83 60
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10.00 tot 17.00
Zaterdag: 10.00tot 17.00
Tussen 12.00-13.00 eten we even.
Bel even als je langs wilt komen, misschien zijn we net even weg.