Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

IN-LITE NIEUW EN ONGEBRUIKT!!

HUB-50 transformator, nu voor maar €135 per stuk.
In-lite prijs is €151 per stuk.

HUB-75 nu voor maar €160 per stuk.
In-lite prijs is €179 per stuk.

HUB-100 nu voor maar €160 per stuk.
In-lite prijs is €176 per stuk.

SMART HUB-75 nu voor maar €215 per stuk.
In-lite prijs is €239 per stuk.

Smart HUB-150 nu voor maar €370 per stuk.
In-lite prijs is €409 per stuk.

SMART HUB-300 nu voor maar €670 per stuk.
In-lite prijs is €719

MOVE Sensor (HUB 50, 75 en 100) nu voor maar €55 per stuk.
In-lite prijs is €63 per stuk.

SMART MOVE Sensor (SMART HUB 75, 150 en 300) nu voor maar €115 per stuk.
In-lite prijs is €125 per stuk.

HUB TOUCH Dimmer nu voor maar €80 per stuk.
In-lite prijs is €83 per stuk.

HUB SMART Extender nu voor maar €115 per stuk.
In-lite prijs is €125 per stuk.

SMART BRIDGE (smarthome koppeling), nu voor maar €185 per stuk.
In-lite prijs is €199 per stuk.

Ook de HUB PROTECTOR EN PROTECTOR-1 verkrijgbaar!

De HUB transformator is de basis voor de tuinverlichting van in-lite. Met behulp van een HUB transformator kan alle verlichting van in-lite makkelijk en veilig worden aangesloten. Deze transformator van in-lite is voorzien van een licht/donker sensor en een timer. Dit maakt het mogelijk om de verlichting automatisch aan en uit te laten gaan bij zonsop- en ondergang. Liever zelf de controle? Met de timerfunctie stel je zelf de juiste tijd in. Het is ook mogelijk om de transformator uit te breiden met een bewegingsmelder. De HUB transformator kan zowel binnen, bijvoorbeeld in jouw tuinhuis, als buiten opgehangen worden aan een wand. De HUB transformator moet je minimaal 50 centimeter van de grond en vrij van neerslag ophangen.
Innovatie is het uitgangspunt van in-lite. Daarom is de HUB-serie innovatief en vernieuwend. Deze transformator is gemaakt van materialen met een hoge kwaliteit en biedt optimale veiligheid. Het is bovendien voorzien van de verschillende functies.
Functies in-lite HUB:

Eenvoudige touchscreen bediening

Twee gezamenlijke aan te sturen kabelingangen

Handmatig aan/uit zetten

Schakeling door bijgeleverde lichtsensor gecombineerd met een timer

Voorzien van lichtsignaal: hiermee wordt overbelasting of foutieve installatie gedetecteerd en voorkomen

Bewegingsmelder MOVE los verkrijgbaar om aan te sluiten. Verlichting gaat automatisch naar keuze 1, 3 of 9 minuten aan na bewegingsdetectie

Specificaties:

Kleur: Black

Vermogen: 50, 100 of 150 Watt

Toepassing: Aansluiten van jouw armaturen. Ophangen op een plek vrij van neerslag.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
1.941x bekeken
15x bewaard
Sinds 20 sep '21
Advertentienummer: m1751939242