Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Overkapping met lamellen dak en rondom verlichting, Brustor B-150XL
Kleur antraciet ral 7016
Nieuwprijs € 8.672,-
Maat 3x2 circa 260 hoog
Showmodel zonder afstandsbediening
2 lamellen met ledverlichting kleur wit
Rondom ledstrips ingebouwd rgb
Screens kunnen opgebouwd worden B-2100, zie tekst 👇🏼

Brustor B-150 XL
Brustor B-150 XL is een overkappingen met kantelbare lamellen zorgen voor een optimale zoninval, voldoende schaduw of een aangename ventilatie.
Deze volautomatisch kantelbare aluminium lamellen van deze Brustor B-150 XL regelen de zoninval op het terras door tot 150° om hun as te draaien. Hierdoor is het invallende zonlicht perfect te doseren. De extra brede lamellen (21 cm) laten een bredere uitval toe en zorgen voor een optisch rustiger plafond.
Wanneer de lamellen gesloten zijn, vangt een discrete goot het regenwater op en laat dit ongemerkt rechtstreeks afvloeien in de zijpalen.

Vrijstaande uitvoering
De Brustor B-150 XL is een aluminium Outdoor Living/pergola constructie die tevens vrijstaand kan worden gemonteerd. Deze veelzijdigheid maakt van deze pergola een duurzame oplossing voor terrassen, patio’s, balkons, poolhouses, jacuzzi’s of buitenkeukens.

Lamel breedte van overkapping
Extra brede lamellen van 21 cm. Ze laten een grotere breedte toe en openstaand vergroten ze de linchtinval en gesloten zorgen ze voor een optisch rustiger plafond. Ze voeren tevens het regenwater af naar de discrete goot. (de lamellen draaien tot 150° om hun as). In de lamellen kan LED verlichting worden ingebouw, als optie.

Somfy afstandsbediening
LET OP! WORDT NIET MEEGELEVERD

Met de SOMFY afstandsbediening kan de pergola vanop afstand worden bediend. Denk daarbij aan het openen of sluiten van het lamellendak. Het laten zakken of optrekken van één of meerdere screens. Het inschakelen of dimmen van de ledverlichting. Of het aanzetten van de warmtestralers. Optioneel ook uit te breiden met b.v. Somfy IO motor met Somfy afstandsbediening. De IO motoren zijn uit te breiden met de Somfy Connexoon of Tahoma box, welke het mogelijk maken om uw producten te bedienen middels een app op uw smartphone of tablet.

Waterafvoer
In gesloten toestand loopt het hemelwater af naar de twee discreet ingebouwde regengoten die rechtstreeks in de palen verdwijnen en zorgen voor een natuurlijke en efficiënte onzichtbare afwatering.

Witte led verlichting
  • Directe verlichting met waterdichte ledstrips van wit licht
  • Ledstrip ingebouwd in de lamellen
  • kleurtemperatuur 3.500 Kelvin = warm wit
  • miniem verbruik: 5 Watt per meter

Opbouwscreens in overkapping
Opbouwscreens Brustor B-2100 ( optie ) houden de koude en wind buiten wanneer u dat wilt. Deze screens zijn niet ingebouwd in de frames maar worden onderaan gemonteerd. Dankzij deze ZIP screens geniet je ook bij lagere temperaturen en een strakkere wind volop van je pergola. De optionele transparante PVC vensters of vensterstroken zorgen bovendien voor een ongehinderd zicht naar buiten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Beneden-Leeuwen
323x bekeken
1x bewaard
Sinds 20 mar '26
Advertentienummer: m2379382175