Tomatenplanten - bio/onbespoten (goedkoper bij meer stuks)

€ 1,50
Ophalen
301sinds 5 mei. '25, 23:35
Deel via
of

Kenmerken

TypeEenjarig
LichtbehoefteVolle zon
BloeiperiodeZomer

Beschrijving

Onderstaande - uit eigen zaad of biologisch zaad opgekweekte - tomatenplanten heb ik nog te koop:

Per stuk € 1,50   of   4 stuks voor € 5

1x Tomatito - foto 4+5
Buiten tomaat, krijgt kleine lekkere bestomaatjes, is een struiktomaat en hoeft dus niet gediefd te worden. Houdt wel rekening met zeker 1m2 ruimte in volle grond.

3x Subarctic midi - foto 6 VERKOCHT
Geschikt voor buiten: is ontwikkeld om te groeien en vrucht te dragen bij lage temperaturen en kort seizoen. Ze zijn ontwikkeld bij de poolcirkel in Canada. Met rode, ronde tomaten, ongeveer 4,5 cm doorsnee. Rijp in 56 dagen. Zoek een beschutte plek, bv. tegen een zuidmuur. Niet opbinden, maar als struik laten groeien.

2x San Marzano - foto 7
Klassieke Romatomaat die vaak wordt verwerkt in sauzen en soepen. Zorg voor een goede ondersteuning want de trossen kunnen behoorlijk zwaar worden.

2x Black & Red Boar - foto 8
Deze vleestomaat is mooi, cognacachtig roodbruin met bronsgroene streepjes, het vruchtvlees is bruinrood. De smaak is een sappige, vlezige, volle tomatensmaak met dat wat deze kleur tomaten altijd extra bijzonder maakt (een smaak die lastig te omschrijven is maar in het Engels als ‘winey’ wordt omschreven). Daarnaast ook nog een extra zoetje.

5x Black Ethiopian - foto 9
Een middenmaat tomaat met pruimvormige vruchten in diep zwartrode kleur. De smaak is bijzonder goed.

3x Long Tom - foto 10
Romatomaat. Lang en smal, felrood van kleur. Bevatten amper sap, zijn zeer vlezig, zeer geschikt voor de inmaak, soepen en sauzen.

1x Money Maker - foto 11
Klassieke tomatenvorm, rijke rode kleur. De vruchten zijn middelgroot, sappig en vlezig en hebben een heerlijke zoete smaak die perfect is voor salades, sandwiches en sauzen. Rijke opbrengst.

Ook te combineren met mijn andere planten (zie mijn andere advertenties).
Advertentienummer: m2265047477