Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Klinkers
Materiaal
Beton
Totaaloppervlakte
5 tot 10 m²

Beschrijving

Complete cirkel ± Ø1,5m van getrommelde genuanceerde betonklinkers en een partij (circa 665 hele + aantal vulstukken) bijpassende betonklinkers (± 5x15x7,5cm). Bij elkaar totaal circa 9m² (als je de klinkertjes plat legt dan ± 2,5m² meer).

Het oorspronkelijke legvoorbeeld van de cirkel is er nog, al is de folie in de jaren wel teer geworden. Ook zijn er wat reservestenen, waaronder een 2e centersteen (± Ø10cm).
De cirkel was rondom uitgebreid met een strook van ±0,75m klinkertjes tot een cirkel van Ø3m. In een paar hoeken was de cirkel opgevuld tot vierkant. Verder heeft er nog een partij resterende klinkers in opslag gelegen.

Alle stenen zijn schoongespoeld/licht geschrobd en liggen netjes gestapeld te wachten op een nieuwe eigenaar die ze tegen elk aannemelijk bod mag meenemen.

Eventueel is er in overleg ook nog een pad van dezelfde klinkertjes beschikbaar. Dit is circa 0,8x5,25m (± 4m²). Deze moet je dan nog wel rapen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zwijndrecht
229x bekeken
1x bewaard
Sinds 13 mei '26
Advertentienummer: m2399043398