Kenmerken
Conditie
Nieuw
Type
Beschrijving
Een universele haakse pompaansluiting met getrapte slangtule, die doorgaans geleverd wordt bij dompelpompen en vijverpompen.
Omschrijving
Omschrijving
- Functie: Met deze koppeling verbind je een afvoerslang of vijverslang eenvoudig aan de schroefdraad van een waterpomp. Het haakse ontwerp (90 graden) voorkomt dat de aangesloten slang knikt bij de uitgang. [1, 2]
- Getrapte tule: De taps toelopende slangpilaar is geschikt voor meerdere slangdiameters (40 mm, 32 mm, 25mm en 20 mm). Je zaagt het smallere deel dat je niet gebruikt eenvoudig af voor een optimale doorstroom.
- Materiaal: Robuust, weerbestendig zwart kunststof (PP / PVC).
- Aansluiting: Voorzien van een wartelmoer met binnendraad aan de tule-zijde en een haaks T-stuk/knie-adapter met buitendraad voor de pomp.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Goirle
68x bekeken
2x bewaard
Sinds 6 jun. '26
Advertentienummer: m2407690797
Populaire zoektermen
vijver salamandersvoerautomaat vijverluchtpomp vijverwaterland vijverwaterland luchtpomp vijverwaterland luchtpomp vijverwaterland vijver2 kamer filter vijvervijver rekvijver raamvijver ornamentenluchtpomp vijver gebruiktvijver verwarminguv lamp vijver2 euro frankrijk 2001 waarde in munten-europa-euromuntenpsp nieuw in spelcomputers-sony-pspstoelen dille en kamille in Stoelenmagimix 4200 in Keukenmixersdecubitus matras in Verpleegmiddelentrachtenjurkensuzuki in Accessoires | Koffers en Tassenfox 40 factory in fietsen-mountainbikes-en-atbby boo kussenv7ii in motoren-moto-guzzi