Beschrijving
De Abeba 1741 S2 werkschoen is voorzien van een elastische sluiting. Werkschoenen met een sluiting van elastiek zijn comfortabel en makkelijk/snel in gebruik. Deze elastische sluiting geeft een goede aansluiting om de voet. Het bovenmateriaal is vervaardigd uit microvezel. Microvezel is een licht en sterk materiaal met een ademend vermogen. De voering bestaat uit textiel. De neus van de schoen is voorzien van een stalen neus en de zool heeft geen zoolplaatbescherming.
De zool bestaat uit PU/PU. Polyurethaan is licht materiaal, olie-, vet- en zuurbestendig en is contact hittebestendig tot 130 graden Celsius. De dubbele densiteit zorgt voor een perfect gebalanceerde werking tussen demping en duurzaamheid en is voorzien van antislip. Deze werkschoen is geheel wasbaar op een temperatuur van 30 graden Celsius.
Categorie: Abeba werkschoenen
De voordelen van ARBOSS:- Gratis verzending vanaf € 50- Gratis retour- Achteraf betalenOf passen in onze werkschoenenwinkel Nieuweweg 172 Wijchen.Voor bedrijven verzorgen wij vanaf 10 medewerkers Pas & meetservice op locatie. Zie onze website hoe dit in zijn werk gaat of bel naar 024-8200929 voor meer informatie.Prijzen zijn exclusief btw.