Vakantie huisje vlak bij Maastricht in Lanaken Zuid Limburg

147923sinds 13 jul. '17, 17:59
Zie omschrijving
Deel via
of

Kenmerken

Aantal personen4
TypeChalet, Bungalow of Caravan
LiggingRecreatiepark
OmgevingIn bos
Aantal slaapkamers1 slaapkamer
VerhuurderEigenaar
Extra'sTv, Zwembad, Speeltuin, Tuin

Beschrijving

Te Huur leuk sfeervol recreatie huisje aan een bosrijk gebied op camping Jocomo in Lanaken! (Huisje 134)

Het huisje heeft een gezellige living met slaapbank, televisie, eethoek en een open keuken het huisje kan verwarmd worden met een pelletkachel. In de keuken kunt u op gas koken en er is een koel vries combinatie en een oven. Koffie kan gemaakt worden met een Nespresso machine. Er is een badkamer met douche, wastafel en toilet.

Het huisje heeft een knusse slaapkamer met 2 losse boxspring bedden en een kleding kast. De slaapkamer heeft een deur naar buiten met terras.

Er zijn 4 eenpersoons dekbedden aanwezig en 4 hoofdkussens beddengoed en handdoeken zijn exclusief deze zijn wel bij te huren voor €15,- p.p.

Uw auto kunt u op het ruime perceel kwijt. De tuin is rond om groen omheint om voor voldoende privacy te voldoen. In de tuin is een lounge set aanwezig onder de veranda. Daarnaast is er een stukje terras met een ronde tafel om heerlijk in de tuin te eten. Er staat een BBQ ter beschikking (excl. hout)

Huisdieren in overleg

Park:
In het hoogseizoen zijn er verschillende activiteiten te doen op het park.
Daarnaast beschikt Jocomo over verschillende faciliteiten;
-Taverne
-Zwembad met terras en poolbar enkel met mooi weer open in juli en aug
-Roeivijver
-Visvijver
-Tennisbaan
-Speeltuin
-Buiten fitness
-Panna voetbal
-Jeu de boules baan
-Badminton


Omgeving:
Supermarkt en bakkerijen zijn binnen enkele minuten te bereiken.

Maastricht ligt 8 km van Lanaken en is te bereiken in ongeveer 10 minuten. In Maastricht kunt u genieten van de gezellige terrassen en shoppen bij de leuke winkels. In Maastricht zijn veel evenementen te doen en te beleven zoals Andre Rieu, Preuvenemint, Tefaf en kerstmarkten e.d.

Valkenburg ligt 20 km van Lanaken en is een bijzondere stad/dorp met veel horeca mooie overdekte terrassen en leuke winkeltjes. Daarnaast heeft Valkenburg schitterende grotten om te bezoeken.

Op 18km van Lanaken ligt het bekende outlet centrum Maasmechelen Village hier zijn ruim 100 designer winkels met internationale merken.

De Duitse stad Aken gelegen op 45km afstand van het park

Belgische steden zoals:
Luik op 40km & Hasselt 27km afstand van het park.


Kosten:
Per week hoogseizoen (juni, juli, augustus & vakanties en feestdagen)
Per week excl. schoonmaak en beddengoed €735,- incheck vanaf 15:00 uur en uitchecken voor 11:00. Incheck dagen in oveleg. Het huisje is ook enkele dagen te huur minimaal 3 nachten. 

Laagseizoen:
Per week excl. schoonmaak en beddengoed €665,- 

Weekend huren of enkele dagen is ook mogelijk neem contact op voor de actuele prijs.

Eind schoonmaak €35,- per boeking

Heeft u een reservering gemaakt, deze word definitief na betaling van de huur + €100,- euro borg. Boekt u ver van te voren is een aanbetaling van €100,- voldoende 2 weken voor aankomst restant.

Wij zullen na vertrek en controle huisje de borg terug betalen van €100,- euro.

Het park rekent €4,- p.p.p.d. aan parkkosten.

Wilt u meer informatie kunt u vrijblijvend contact met mij opnemen. Het handigste qua reserveringen via bericht. Maar ook telefonisch te bereiken.

Check ook mijn andere vakantie huisjes en boek rechtstreeks via www.landhuismimi.nl/jocomo-parc/

Bart
Tel 0031649746633
Advertentienummer: m1183455903