Vakantiewoning huren
Zie omschrijving
81614sinds 15 nov. '24, 11:35
Kenmerken
RegioLimburg
Aantal personen6
TypeLandhuis of Villa
LiggingRecreatiepark
Aantal slaapkamers3 slaapkamers
VerhuurderBemiddelingsbureau
OmgevingAan meer of rivier, In bos
Extra'sTv, Wasmachine, Zwembad, Afwasmachine, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Sauna, Speeltuin, Tuin
Beschrijving
Te huur de 6 persoon kind - diervriendelijk vrijstaande vakantiewoning met veel luxe op Resort Arcen in Limburg, het warmste plekje van Nederland. Het park heeft veel faciliteiten zoals een mooi subtropisch zwembad, zwemmeer, restaurant, snackbar, dierentuin, speeltuinen, midgetgolf, etc. Het park ligt op op loopafstand van het het beroemde Thermaalbad Arcen.
Onze woning staat op een hele mooie plek op het park, zie onze website.
Prijs voordelen algemeen:
1.Onze vakantie woning heeft als extra een sunshower en Infraroodsauna, dus welness. Vergelijk je onze woning met wellness met vergelijkbare andere woningen met wellness. Dan is onze woning ook in prijs een aanrader.
2. Wij hebben onze woning omgezet van luxe naar comfort, waardoor de verhuurprijs behoorlijk minder is, met bijna dezelfde luxe.
3. Tip:
Een groot gedeelte van de prijs bestaat uit reserveringskostenen schoonmaakkosten. Deze kosten zijn hetzelfde bij 3 nachten huur of 7 of meer nachten huur. Indien mogelijk huur voor langere tijd..
4.Het park ligt op loopafstand van het mooie Duitse plaatsje Walbeck waar u goedkoop kunt eten in diverse restaurants. Ook kunt u hier de boodschappen doen in een supermarkt. In de Duitse steden Dusseldorf of Duisburg heerlijk genieten van de Duitse gastvrijheid en ook België ligt op korte afstand met zijn voordelen.
5.Op loopafstand goedkoop tanken, op dit moment €0.20 cent per liter goedkoper dan in Arcen.
Deze woning heeft een sunshower en een Infraroodsauna met veel lampen (voor-en achterkant 7stuks lampen) met een hoog vermogen voor een hoge temperatuur van het echte saunagevoel. Interieur is dit jaar gerestyled.
Nog vrij in het jaar 2025 op dit moment:
- 19 mei t/m 2 juni,
- 16 juni t/m 20 juni,
- 23 juni t/m 27 juni,
- 30 juni t/m 11 juli,
- 25 juli t/m 28 juli,
- 4 augustus t/m 11 augustus,
- 25 augustus t/m 29 augustus,
- 5 september t/m 19 september,
- na 22 september nog volledig vrij.
Voor veel meer en verdere uitgebreide informatie over:
- Prijzen,
- Beschikbaarheid
- Accommodatie
- Park,
- Omgeving
- Ontspanning,
- Reservering.
ga naar onze website ( u weet dan precies wat u huurt voor welke prijs) via deze advertentie marktplaats of via u browser op:
www.vakantiepark-arcen.nl
Met vriendelijke groet,
Fam. Blokzijl
Website
www.vakantiepark-arcen.nlAdvertentienummer: m2201722365
Populaire zoektermen
Vakantie in Vakantiehuizen | Nederlandsumar in Vakantiehuizen | Nederlandassen in Vakantiehuizen | NederlandTickets en Kaartjes in Vakantiehuizen | Nederlandparticulier huisje huren met hond nederlandvakantiehuisje huren in NederlandNederland in Vakantievakantiewoning winterberg particuliercuracao in Vakantiehuizen & Nederlandse Antillenvakantiehuis te koop aan zee nederland in Nederlandstrandhuisje huren particulierstrandhuisje hurenchalet ameland in Nederlandhuisje huren aan zee particuliergoudwinde kopennike maat 19auping 140 200 in Beddenmarkt tenttermignoni 848moncler bodywarmer roodaudi q7 virtual cockpitwarmtepomp boiler in Geisers en Boilersparavan golfspiebaan in Doe-het-zelf en Verbouw