Vakantie in de Achterhoek week 36 - 4 personen

42812sinds 13 jun. '25, 10:38
€ 525,00
Deel via
of

Kenmerken

Aantal personen4
TypeBoerderij of Cottage
LiggingLandelijk
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
VerhuurderEigenaar
Extra'sTv, Wasmachine, Zwembad, Afwasmachine, Internet, Kinderbed, Speeltuin, Tuin

Beschrijving

Op ons erf staan 4 vakantiewoningen. Dit gezellige, knusse huisje ''de Steenuil" voor 4 personen heeft een compacte kamer/keuken, compleet ingericht. Met badkamer met de douche en het toilet. En twee slaapkamers; één met een tweepersoons bed en één met twee eenpersoonsbedden. Het huisje heeft een fijne grote veranda waardoor een groot deel van de dag buiten doorgebracht kan worden. Het huisje wordt omringd door een heerlijke grote natuurlijke tuin met bomen en struiken. In de Steenuil staan een wasmachine, magnetron en een koelkast. Voor alle vakantiegasten is er in de zomervakantie ook de mogelijkheid om heerlijk te zwemmen in het zwembad. Groentetuin om uit te plukken. Ook in de zomervakantie bakken we regelmatig pizza's in onze eigen ouderwetse pizza-oven met onze vakantiegasten. Er is gratis wifi aanwezig. Het huisje is nog beschikbaar in week 36, vanaf 29 augustus.
De prijs is €525 per week, van vrijdag tot en met vrijdag. Geen bijkomende kosten, alleen toeristenbelasting €1 p/p per nacht.

Beschikbaarheid: Week 36 ( vanaf 29 augustus ). Het huisje staat op een gezellige en gemoedelijke boerderij waar kinderen heerlijk kunnen spelen en ouders van de rust kunnen genieten. Doordat we in het prachtige bosrijke gebied van landgoed Slangenburg wonen, kunt u uren wandelen of hardlopen en fietstochten maken.
Onze boerderij is volop in bedrijf. Op onze boerderij houden wij enkele zoogkoeien. Deze lopen in de zomer in de wei. Ook hebben wij een geit, een paar varkentjes, kippen en konijnen. Op onze Haflinger pony Bart kan en mag gereden worden. Er is een rijbak aanwezig. Onze pony Annemarijn mag ook verzorgd worden.Voor de kinderen is er veel speelmateriaal aanwezig waaronder een voetbalveld, volleybalveld etc. Ook is er een grote trampoline, schommel, wipwap, glijbaan, skelter, traptractor en nog veel meer!
Onze boerderij is gelegen aan de rand van landgoed de Slangenburg.  Bij aankomst ontvangt u van ons informatie zodat u op uw gemak kunt bekijken wat er in onze omgeving allemaal te doen is.

Stuur bij interesse gerust een berichtje, het liefst appen of bellen: 06-27538965

Voor meer informatie, kijk op de website: https:mebelder.nl/
Advertentienummer: m2278808206