Kenmerken

Aantal personen
4
Type
Overige typen
Ligging
Recreatiepark
Omgeving
In bos
Aantal slaapkamers
2 slaapkamers
Verhuurder
Eigenaar
Extra's
Tv, Zwembad, Airconditioning, Huisdier toegestaan, Internet, Open haard, Rolstoelvriendelijk, Speeltuin, Tuin

Beschrijving

Met enige weemoed bieden we ons volledig gerestylde Tiny House te koop aan. Het is echt een heerlijk plekje aan de rand van de hoge Veluwe.

Het is gelegen op Europarcs de Hooge Veluwe en staat op een huur kavel met optie tot koop.
Op het park zijn veel faciliteiten aanwezig, zoals een receptie, restaurant, zwembad, fietsverhuur, wasmachines, speeltuinen en nog veel meer. Daarnaast ligt de Veluwe letterlijk aan de andere kant van de weg en ligt Burgers’ Zoo op 7 autominuten afstand.

Het Tiny House is geschikt voor 4 personen, beschikt over een volwaardige keuken, badkamer met toilet, pelletkachel, airco (!) en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.

Goed om te weten is dat het als eigenaar mogelijk is om het Tiny House zelf (semi)permanent te betrekken. Inschrijving op het adres is niet mogelijk (wellicht verandert dit wanneer de plannen van mevrouw Keijzer doorgang vinden) maar het adres kan wel als postadres worden aangemerkt. Ook voor de gemeente. Dit maakt het extra interessant voor starters, alleenstaanden of ‘minimalisten’.

Dat gezegd hebbende, hebben wij het voornamelijk verhuurd en zijn de reviews enkel lovend: we hebben gemiddeld een 4.8/5 op Airbnb en een 8,5 op Booking. Grote pluspunten zijn de sfeer, hygiëne, comfort, faciliteiten en ligging.

We hebben er ontzettend van genoten, en doen dat wanneer mogelijk nog steeds, maar voor ons valt het doek. Onze privé situatie laat het niet meer toe en hebben daarom moeten besluiten om het te koop aan te bieden.

Bij serieuze interesse is er een brochure beschikbaar.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dwingeloo
4.325x bekeken
225x bewaard
Sinds 6 jul '25
Advertentienummer: m2286295961