Kenmerken

Aantal personen
4
Type
Appartement
Ligging
Overige
Omgeving
Aan zee
Aantal slaapkamers
2 slaapkamers
Verhuurder
Eigenaar
Extra's
Tv, Wasmachine, Zwembad, Afwasmachine, Airconditioning, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Sauna

Beschrijving


Op werkelijk een van de mooiste plekken van Benidorm ligt ons luxe appartement. Gelegen op de 1ste verdieping van het schitterend in 2011 nieuw opgeleverde complex ' Gemelos 28' .
Het appartement is gelegen in toren 1 en biedt u een fantastisch vrij uitzicht over de azuurblauwe Middellandse zee en de gehele boulevard van Benidorm. Het appartement beschikt o.a. over 2 zeer luxebadkamers en 2 slaapkamers met zeezicht! Tevens treft u een schitterende keuken aan voorzien van alle inbouw apparatuur en huiskamer met vrij uitzicht over de middellandse zee.
Het gehele appartement is voorzien van een marmeren vloer, luxe intercom met camerabewaking, automatische climate control en tevens beschikt u over een afgesloten interne ruime parkeerplaats voor uw auto. Bij de bouw van dit luxe appartement zijn hoogwaardige materialen gebruikt wat heeft geresulteerd in een luxe en comfortabel appartement.
Op de begane grond treft u de Captains Corner aan met Sauna & Fitness ruimte met vrij uitzicht over de boulevard en middellandse zee. Op de gemeenschappelijke buitenplaats vindt u het werkelijk schitterende zwembad, wat zo gebouwd is dat het lijkt alsof u in de middellandse zee zwemt wanneer u er gebruik van maakt. Dit maakt het zwemmen in dit zwembad echt een unieke ervaring!

Contact ons snel voor een vrijblijvende prijsopgave! Of kijk op onze website: www.benibook.nu
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Leiden
2.414x bekeken
6x bewaard
Sinds 24 feb '17
Advertentienummer: m1139922419