Te huur Luxe appartement aan de boulevard van Albir (Sp

Op aanvraag
157639sinds 28 jun. '18, 11:36
Deel via
of

Kenmerken

Aantal personen4
TypeAppartement
LiggingDorp
OmgevingAan zee
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
VerhuurderEigenaar
Extra'sTv, Wasmachine, Zwembad, Afwasmachine, Airconditioning, Internet, Tuin

Beschrijving

Te huur 4 persoons luxe appartement gelegen aan de boulevard van het bruisende Albir.Het appartement ligt in een afgesloten urbanisatie met een gezamelijke tuin voorzien van zwembad.
Het appartement ligt op de eerste verdieping.(lift aanwezig)
Albir is een gezellig dorp met voornamelijk laagbouw en ligt op 5 km afstand van Benidorm.Ook het oude centrum van Altea ligt op 2 km afstand.
Albir heeft een leuk centrum en alles is op loopafstand bereikbaar. Het is erg geliefd onder de ouderen maar in de zomer ook onder het wat jonger publiek.

Indeling:ruime woonkamer met open keuken van alle luxe voorzien.(vaatwasser,koel-vriescombinatie,oven magnetron,en bijkeuken met wasmachine)
Voorzien van airco warm en koud,en  satelliet tv met nederlandse zenders)
Twee badkamers met inloop douche en toilet.
Twee slaapkamers met elk een tweepersoonsbed.

Gratis internet (WIFI)
Roken en huisdieren zijn niet toegestaan.
Het terras beschikt over een ruim balkon met een prachtig panoramisch uitzicht op zee.(Terras meubelen aanwezig)
In het voorportaal ligt een overdekt terras.
Hier staan ook ligbedden/strandstoelen en parasol om eventueel mee te nemen naar het strand.

Prijzen vanaf 500 euro tot 1300 euro per week excl schoonmaak kosten,linnengoed en toeslag energiekosten.
Ook heerlijk om te overwinteren.(prijs op aanvraag)

Voor informatie: Tel. 06-43746915
Advertentienummer: m1299245576