Ook overwinteren. Vakantie appartement Costa Calida.

4095sinds 17 jul. '24, 16:02
Zie omschrijving
Deel via
of

Kenmerken

Aantal personen4
TypeAppartement
LiggingDorp
OmgevingAan zee
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
VerhuurderEigenaar
Extra'sTv, Wasmachine, Zwembad, Airconditioning, Internet, Speeltuin

Beschrijving

Verhuurlicentie: VV.MU.4049-1


Ruim rustig gelegen gelijkvloers appartement in Roda dorp, 2 km van Los Alcazares. Gem Murcia.

Appartement met 2 slaapkamers, 1 badkamer.  De keuken is voorzien van een koelkast/vriezer, keukengerei, kookplaat en een oven. Het ruime appartement beschikt over airconditioning, een wasmachine, een thee- en koffiezetapparaat, een zithoek en een flatscreen-tv met streamingdiensten. De unit beschikt over 3 bedden, waarvan 1 een tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden.

Los Alcázares ligt in het hart van de Mar Menor .

De Costa Cálida staat bekend om de Mar Menor, dit is een binnenzee met relatief ondiep water met weinig of geen golfslag. Het kristalheldere water van de Mar Menor is omringd door kilometers lange witte zandstranden en heeft voor velen bezoekers aan de streek een belangrijke therapeutische waarde.

De Costa Cálida is gezegend met het bekende milde klimaat met meer dan 300 zonnige dagen per jaar. Een aangename temperatuur die deze streek bijzonder geschikt maakt om ook in de winter te bezoeken.

Prijzen vanaf €40 p/nacht !!!

Bekijk dit eens!!!
⬇️⬇️⬇️
https:www.facebook.com/share/Vh9feq3r6vd59LZA/

Voor beschikbaarheid en kosten , zie deze website:
https:www.holidoo.travel/nl/roda-8


https:www.booking.com/hotel/es/roda-8.nl.html?aid=304142&label=gen173nr-1FCAMY9gMoRkIEcm9kYUgGWARoqQGIAQKYAQa4AQnIARHYAQHoAQH4AQKIAgGoAgO4ApuO9KQGwAIB0gIkYTYzNGE0NzQtODJhNy00NDI3LWJiMmUtZDExNzU3YmZlYTc02AIF4AIB&sid=f7c74989e13440533a32c8edb18a8f59&dist=0;group_adults=2;group_children=0;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;type=total&
Advertentienummer: m2137635490