Luxe vakantievilla (9p) in Javea, Costa Blanca, Spanje

Bieden
111sinds 10 mei. '25, 02:19
Deel via
of

Kenmerken

Aantal personen9
TypeLandhuis of Villa
LiggingDorp
OmgevingAan zee
Aantal slaapkamers4 of meer slaapkamers
VerhuurderEigenaar
Extra'sTv, Wasmachine, Zwembad, Afwasmachine, Airconditioning, Huisdier toegestaan, Internet, Kinderbed, Open haard, Tuin

Beschrijving

Casa Leana is een luxe vakantie villa met zeezicht en optioneel verwarmd (privé) zwembad voor maximaal 9 personen in Javea/Xabia, aan de Costa Blanca/Spanje.

Kijk ook even op onze Casa Leana website ( www.casaleana.com) voor nog meer leuke tips en extra informatie.

Service vinden we erg belangrijk en er is dan ook een persoonlijke incheck en uitcheck. Er staat een uitgebreid welkomstpakket gereed bij aankomst en er is goede bereikbaarheid tijdens de vakantie bij eventuele vragen. Het beddengoed is van 100% katoen(satijn) en in de badkamers staan hotelzeep etc klaar. Dit zijn maar een paar voorbeelden… kortom alles voor een geslaagde vakantie!

Niet alleen in het hoogseizoen is dit een heerlijke plek. Ook de rest van het jaar is Javea een fijne vakantiebestemming, bijvoorbeeld voor een ontspannen wellness- en/of golfvakantie.

Zie een filmpje van de villa op Youtube:

https:m.youtube.com/watch?v=A_hlWBfAE_U

We hebben op andere websites veel positieve “5 sterren” reviews ontvangen, informeer desgewenst naar de linkjes:-)

Indeling:
Casa Leana heeft een mooie lichte open eet/woonkamer, aparte ronde zithoek bij de elektrische haard ( airco en 3 plafondventilatoren) een woonkeuken met tafel en bar ( airco en plafondventilator) 4 slaapkamers, 3 nieuwe badkamers en een apart toilet met badkamermeubel. De badkamers hebben allemaal een stortdouche en verwarming.

De slaapkamers:
Bg:
1. Eenpersoonsslaapkamer (bed 90x200) met plafondventilator een en-suite badkamer
2. Tweepersoonsslaapkamer (bed 180x200) met airco en plafondventilator, een ruime badkamer op de gang en een extra apart toilet met wasmeubel
3. Slaapkamer met 2 hoogslapers (bedden 4 maal 90x200, voor max. 4 personen) en airco, een badkamer op de gang en extra apart toilet met wasmeubel
1e verdieping;
4. Tweepersoonslaapkamer (bed 180x200) met airco en plafondventilator en een en-suite badkamer.
Op verzoek is er nog een extra babybedje ( tot max. 15 kilo) beschikbaar.

Buiten onder het afdak staat een grote eettafel en er hangt nog een plafondventilator. Op het terras staan loungestoelen en bij het zwembad staan stoeltjes en ligbedden. Naast het huis staat nog een ronde eettafel. Daar is het in de zomer meestal schaduwrijk.

De villa is van alle gemakken voorzien, zoals:
American fridge (met waterfilter, ijsklontjes en geschaafd ijs), wijnklimaatkastje, oven, magnetron, inductiekookplaat, vaatwasser, waterkoker, broodrooster, citruspers, filterkoffieapparaat, Dolce Gusto en Nespresso apparaat voor koffie en melkopschuimer.
Smart tv via streaming ( usb kabel) of Canal Digitaal, goede glasvezel wifi. Een Sonos geluidsbox systeem om muziek via je telefoon of laptop af te spelen op de Sonos box. Een kluisje en camera en alarmsysteem. Verder een ronde openhaardhoek met (electrische) haard, maar ook tafeltennis, ligbedjes met parasol, lounge stoeltjes en royale eettafel binnen en buiten. Er staat ook een wasmachine, droger, strijkplank en strijkijzer, deze mogen ook door gasten gebruikt worden.

Er zijn genoeg plekjes om in de zon of schaduw te zitten. Er is in de verte zeezicht en de Montgo is voorin de tuin te zien.

Casa Leana ligt in een ruim opgezette villawijk dichtbij het bruisende Arenal strand. Voor kinderen is er ook genoeg te beleven, zoals speeltuintjes op het strand. Iets verder langs de kust ligt de gezellige oude haven met leuke winkeltjes en restaurants. Javea heeft diverse mooie stranden; van pittoreske rotsstrandjes in een baai tot meer uitgestrekte zandstranden.

In de regio zijn leuke authentieke dorpjes en streek- en brocante marktjes. Daar kun je heerlijk op een terrasje een kop koffie of een wijntje drinken! Dit allemaal tussen de vriendelijke Spanjaarden.

De omliggende plaatsen zijn ook leuk om eens te bezoeken, zoals de haven van Moraira en Denia. Vanuit Denia gaan veerboten naar o.a.Ibiza. Javea ligt tussen Valencia en Alicante, deze steden zijn ook zeker een bezoekje waard!

Sportieve activiteiten in Javea o.a:
Golf, tennis, padel, mountain-biking, wandelen, duiken en snorkelen. Ook kun je er, waterscooters, een kano of bootjes te huur ( met of zonder vaarbewijs c.q. met een kapitein).

Het weer in Javea en omgeving behoort tot het meest stabiele van de Spaanse kust. Vrijwel het gehele jaar door is het weer hier prettig! Er zijn per jaar meer dan 300 zonnige dagen!

In de welkomstbrief staan naast nuttige informatie ( wifi), ook leuke tips, zoals culinaire restaurantjes en gezellige lunchrooms.

Bij aankomst wordt u door de plaatselijke beheerder welkom geheten en even wegwijs gemaakt. De beheerder spreekt 5 talen, ook Nederlands!
Er zal een welkomspakket staan met eventueel een welkomskadootje voor meereizende kinderen, wat praktische artikelen en iets lekkers te eten en drinken, zodat u gelijk kunt proosten op een heerlijke vakantie!

De tuinman zorgt elke week dat de tuin goed onderhouden blijft, de zwembadman zorgt standaard 1 of 2 keer per week dat het zwembad schoon is en blijft. Let op: het zwembad is niet omheind!

Kortom alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie!
Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden... misschien kunt u binnenkort een heerlijke plons nemen in het zwembad?!

De huurprijzen zijn per week (minimale huurperiode 5 nachten);

- 8 januari-10 februari weekprijs: 995 euro
- 14 februari- 2 maart: 1295 euro
- rest maand maart weekprijs: 995 euro
- april weekprijs: 1595 euro
- mei weekprijs: 1695 euro
( meivakantie 1995)
- juni weekprijs: 1995 euro
hoogseizoen 2025:
- juli weekprijs: 3295 euro
- augustus weekprijs: 3495 euro
- 1-30 september weekprijs: 1995 euro
- 1-11 oktober weekprijs: 1.695euro
- 11-26 oktober weekprijs: 1995 euro
-26-31 oktober weekprijs: 1395 euro
- 1 november- 18 december weekprijs: 995 euro
- 18 december- 8 januari weekprijs: 2195 euro

In het laagseizoen, geldt een korting van 25% op de huur bij een boeking vanaf 4 aaneengesloten weken.

Eén kinderbedje ( tot ca. 15 kilo) en twee kinderstoeltjes zijn op aanvraag kostenloos aanwezig.

• Extra kosten:

Verplichte eindschoonmaak is 275 euro
Verplichte bed/badlinnenpakket 20 euro per persoon
-borg 750 euro
• Optioneel met verwarmd zwembad, vraag naar de voorwaarden.

De huur is inclusief “ fair use” limiet van 50 khw per dag aan electriciteit en 35 kilo gasfles per week, alsmede 20m3 water per week.

Huisregels:
-Minimumleeftijd van de primaire huurder moet 25 jaar zijn
-Dit is geen geschikte lokatie voor feesten en partijen, het is een mooie villawijk waar veel buren permanent wonen.
- Roken/vapen en een vuurtje stoken is in Casa Leana niet toegestaan
-Max 2 honden zijn in overleg toegestaan. Er zijn 2 benches beschikbaar, de tuin is omheind en er zal iets lekkers klaarliggen. We gaan ervan uit dat honden goed opgevoed zijn, niet op meunilair gaan en geen overlast bezorgen.
De kosten per hond zijn 75 euro.
-Er is geen lader voor electrische auto’s bij de villa aanwezig! Daarom is het opladen van elektrische auto’s bij de accommodatie verboden, om brandgevaar te voorkomen. Wel kan een elektrische auto op diverse plekken in het dorp worden opgeladen.

Informeer naar de actuele beschikbaarheid:-)

Officieel registratienummer: VT-480795-A
Advertentienummer: m2266517278