Kenmerken

Aantal personen
9
Type
Landhuis of Villa
Ligging
Landelijk
Aantal slaapkamers
4 of meer slaapkamers
Verhuurder
Eigenaar
Omgeving
In bergen of heuvels, In bos, In wintersportgebied
Extra's
Tv, Wasmachine, Zwembad, Afwasmachine, Internet, Open haard, Tuin

Beschrijving

Prachtige luxe vakantievilla te huur aangeboden in Tsjechië. Geschikt voor 9 personen, dus 2 gezinnen!

De villa beschikt over 4 slaapkamers, 2 badkamers, een royale woonkeuken en een heerlijke woonkamer. Van de 4 slaapkamers zijn er 2 met tweepersoonsbedden, 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en 1 slaapkamer met een stapelbed en een eenpersoonsbed. Eén badkamer is voozien van douche, toilet, bad, wastafel en vloerverwarming. De andere badkamer is voorzien van douche, toilet, wastafel en vloerverwarming.
  • Beddengoed en handdoeken zijn als pakket tegen betaling beschikbaar.

De ruime woonkamer is voorzien van een grote LED TV met chrome cast aansluiting. Ook is er een stereoset en een playstation 3 aanwezig en beschikt de ruimte over een traditionele Tsjechische houtkachel. De woonkeuken beschikt over alle denkbare inbouwapparatuur.

Buiten in de omheinde tuin vindt u diverse terrassen met zit- en eethoeken. Beneden bij het zwembad bevindt zich een poolhouse met loungeset en koelkast. Kortom, van alle gemakken voorzien! 

Voor informatie en of boekingen kunt u contact op nemen met Anouscka van Zonneveld +31637333543 of Jan Arp +31655382829. Mailen kan naar arprealestate7@gmail.com

Ook kunt u een kijkje nemen op onze website www.villaannabelle.com
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Heemstede
1.014x bekeken
21x bewaard
Sinds 25 apr '25
Advertentienummer: m2261316520