Te koop 3-kamer appartement in Fethiye Centrum

3862sinds 16 mei. '25, 21:25
€ 187.500,00
Deel via
of

Kenmerken

TypeAppartement
LiggingDorp
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
VerhuurderBemiddelingsbureau
OmgevingAan zee, In bergen of heuvels
Extra'sTv, Wasmachine, Afwasmachine, Airconditioning, Internet

Beschrijving

Een volledig gemeubileerd 2+1 appartement in het centrum van Fethiye (Muğla) in de wijk Kesikkapi. Het meest gewilde wijk van Fethiye, tegenover de dinsdag markt.
In het appartement is alle apparatuur aanwezig; zoals: 3 airco s met wifi verbinding, keukenapparatuur(oven, afzuigkap en fornuis), koelkast, vaatwasser, wasmachine.
Op 10 minuten loopafstand van de haven, restaurants en cafes, uitgaansgelegenheden, de bekendste winkelstraat is binnen 50 meter,
Openbaar vervoer is in de omgeving aanwezig.
Binnen 15 minuten bent u op het bekendste strand Çalış. Of wilt u liever naar Ölüdeniz?

Het gebouw is 4 jaar geleden opgeleverd en er is een lift aanwezig.
Het is een 75 M2 duplex appartement gelegen op de 2e verdieping. U komt binnen via een brede hal met een trap naar boven. Beneden bevindt zich een woonkamer met een open keuken, met Siemens apparatuur. Bij de keuken is er toegang tot een zonnige balkon op het oosten.Op dezelfde etage is er een badkamer aanwezig met wc, wastafel en douche.
Via de trap komt op de bovenste verdieping waar 2 slaapkamers bevinden en een extra badkamer met douche, wc en wastafel. Via het ouderlijk slaapkamer is er toegang tot het terras.

Een goede investering in de juiste vastgoed op een prachtig locatie. Goede huuropbrengsten en mogelijkheden. De huuropbrengst is €750 - €1000 per maand.


Wilt u meer weten of een bezichtiging aanvragen?
Dan kunt u dit via whatsapp aanvragen.
Wij helpen u graag verder.
Op verzoek sturen we het exacte locatie.

-Zonodig kunnen wij hulp aanbieden bij de overdracht van de woning.


Sevim +905343022848 / Nederlandstalig
Advertentienummer: m2268889458