Vakantie in Gustavsfors Värmland! In een prachtig huis
Kenmerken
Beschrijving
Vakantie in Gustavsfors Värmland! Zomer/winter adembenemend
Zo druk in Nederland, files , stress, ontploffende prijzen en meer....
Kom deze eens echt tot rust, laat alles van je afvallen, en reis eens af naar het zo heerlijke Värmland in Zweden. Zowel in de zomer als de winter is er zoveel moois te beleven; heel vaak schijnt de zon , in de winter is alles wit van de sneeuw. In de buurt van Gustavsfors kun je dan heerlijk wandelen, hiken , langlaufen , varen, vissen skien en nog veel meer, in de winter lezen bij een haardvuur en genieten van de rust in dit karakteristieke kleine dorpje..
Kom tot rust!
Gustavsfors bevindt zich midden in het heerlijke Värmland op zo’n 15 kilometer van de bekende plaats Hagfors. Gustavsfors is in het verleden een plaatsje geweest waar de mensen leefden van kleinschalige staalindustrie die in 1881 is verplaatst naar Hagfors.
De meeste authentieke Zweedse huizen zijn klein,
Gustavsfors 181 is echter een met 190 vierkante meter vloeroppervlak zeer ruimbemeten huis. Oorspronkelijk was dit huis bedoeld voor 2 gezinnen, maar na een ingrijpende verbouwing in het jaar 2000 is hier 1 riante vakantiewoning van gemaakt!
Ons huis is prachtig en sfeervol ingericht
-inclusief WIFI
-grote TV met streaming mogelijkheid
-oplaadpunt electrische auto (stroom niet inbegrepen)
-muziekinstallatie
-Sauna!
-heel mooi ingericht met fijne bedden
-als extra een houtkachel in de woonkamer
-lekker warm , we hebben aardwarmte in huis
-2 badkamers
-pingpongtafel
-barbecue
-mogelijkheid tot huur van een boot met trailer (vissen)
-mogelijkheid tot huur van een kano
-mogelijkheid fietsverhuur
Ons huis bevindt zich op een prachtige lokatie , direkt aan een meer, en biedt u heel veel comfort. U kunt meteen vanaf de woning varen en/of vissen! Kijk op onze website voor meer informatie
Rust, ruimte, natuur en genieten staan centraal.
- De huur is per week en loopt van zaterdag 15.00 uur t/m zaterdag 11.00 uur
- Alle genoemde prijzen zijn inclusief de kosten voor water en energie.
- De schoonmaakkosten bedragen € 90,–
- Linnengoed is eventueel te huur: € 10,– per persoon per huurperiode.
- Electrische laadpunt aanwezig (35 ct/Kw)
- Onze tarieven zijn gebaseerd op basis van verblijf in ons huis met maximaal 5 personen. Hier kan, in overleg en tegen meerprijs, eventueel van afgeweken worden.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- In ons huis mag niet gerookt worden.
- Huurprijs in de weken 23 t/m 37 en 51 t/m 1 bedraagt € 945,– per week. ALL IN, geen energietoeslag
- Huurprijs voor de overige weken bedraagt € 845,– per week
KIJK OP ONZE SITE VOOR MEER INFORMATIE EN BESCHIKBAARHEID EN BOEK ONLINE!
Boek nu online
vakantiehuis-gustavsfors@kpnmail.nl